Montaż i serwis instalacji gazowych – Moto Technika Jaworzno

Moto Technika to zakład z wieloletnim doświadczeniem zajmujący się w głównej mierze montażem oraz serwisem instalacji gazowych do samochodów mieszkańców Jaworzna i śląska.

REKLAMA

Montaż i serwis nowoczesnych instalacji gazowych renomowanych marek, to podstawowa działalność naszego zakładu. Ciągły rozwój pozwala nam na dopasowywanie oferty do rozwiązań technologicznych stosowanych w najnowocześniejszych silnikach spalinowych. W ostatnich miesiącach wprowadziliśmy do oferty montaż instalacji gazowych do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Stosowane przez nas rozwiązania oparte są na podzespołach firmy KME, którą charakteryzuje niezawodność i niskie koszty części zamiennych, a co za tym idzie również serwisu. Dodatkowo montując u nas nową instalację, nasi klienci mogą liczyć na wyjątkowe pakiety serwisowe w korzystnych cenach! – informuje Pan Wojciech Zieliński, właściciel Moto Techniki.

Moto Technika to sprawdzone miejsce na mapie naszego miasta, które słynie z szybkiej i rzetelnej realizacji usług. Dzięki profesjonalnej obsłudze i indywidualnemu podejściu, każdy klient może liczyć na ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.

Krótki czas realizacji powierzonych nam zadań, to oszczędność czasu klientów. W zależności od dostępnych terminów, od telefonicznego umówienia spotkania, klient może wyjechać samochodem z instalacją gazową już po 3 dniach! Jest to możliwe dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz sieci dostawców, którzy zapewniają nam szybki dostęp do części – zapewnia Pan Wojciech.

Moto Technika świadczy również usługi z zakresu

  • diagnostyki komputerowej silnika,
  • naprawy układu hamulcowego,
  • wymiany olejów i filtrów w silnikach, skrzyniach oraz podzespołach,
  • naprawy układu zawieszenia,
  • wymiany płynów eksploatacyjnych (płyn chłodzący i hamulcowy),
  • wymiany amortyzatorów,
  • przeglądów bieżących,
  • wymiany podzespołów i części związanych z eksploatacją samochodów,

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 601 411 790 w celu umówienia wizyty w serwisie.

Kontakt:

Moto-Technika, ul. Wolna 6

43-603 Jaworzno 

tel.: 601 411 790

mail: biuro@moto-technika.com.pl

www.moto-technika.com.pl

FB: www.facebook.com/MotoTechnikaWojciechZielinski

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 09:00 – 17:00

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki