Na Pszczelniku stanęły ciekawe tabliczki

Po niedzielnym sprzątaniu dzielnicy Pszczelnik, mieszkaniec naszego miasta Marcin Zapart, umieścił w miejscach akcji, ciekawe tablice z prośbą o niezaśmiecanie środowiska.

REKLAMA

Pomysłodawcą był sam pan Marcin, który dzięki pomocy rodziny wykonał tabliczki, które prezentują się świetnie. Jak nam powiedział to drugi krok do czegoś dobrego, po wielkim niedzielnym sprzątaniu.

Pomyślałem sobie, że to drugi krok akcji sprzątanie i będzie to właśnie postawienie takich tabliczek, z prośbą do mieszkańców o niezaśmiecanie ponownie tego miejsca. Mam nadzieje, że tego nikt nie zniszczy i będą tutaj stały.– powiedział pan Marcin Zapart.Tabliczek jest pięć. Znajdują się na całym terenie, który mieszkańcy sprzątali. Są ustawione w takich miejscach, że nie trudno je spotkać. Jak powiedział nam pan Marcin, jest szansa, że staną również w innych miejscach w Jaworznie, bo po udostępnionym poście na Facebooku, odzywają się do niego ludzie, którzy chcą iść za jego przykładem i ustawiać takie cuda w swoich dzielnicach.

Podsumowanie jest jedno, nie zaśmiecamy i tabliczki stawiamy. Zachowajmy porządek, spacery po czystych terenach są dużo przyjemniejsze, zróbmy to dla nas samych i dla naszej Ziemi.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ