Z opóźnieniem ruszyła runda wiosenna ligi okręgowej oraz A klasy , w których występują drużyny z Jaworzna. W sobotę 24 kwietnia, swoje mecze wyjazdowe rozegrały trzy miejskie drużyny.

REKLAMA

LKS Ciężkowianka Jaworzno wyruszyła po kolejne punkty w sezonie, pierwsze w rundzie, do Myślachowic, gdzie zmierzyła się z tamtejszą Błyskawicą. Po emocjonującym meczu ciężkowiczanie do domu wrócili z tarczą, uzyskując wynik 2:5.

LKS Zgoda Byczyna na spóźnioną inaugurację rundy wiosennej okręgówki wystąpiła na wyjeździe. Z Sosnowianką Stanisław Dolny wygrała dwoma bramkami, uzyskując wynik 1:3.

Niepowodzeniem zaczął się powrót do rozgrywek kolejnej jaworznickiej drużyny, która bezpośrednio rywalizuje z Byczyną. Victoria 1918 Jaworzno na wyjeździe przegrała z LKS-em Gorzów dwoma bramkami. Wyjazdowy wynik 2:0 drużyna może wpisać w kartę swoich niepowodzeń.

Z powodów pandemii koronawirusa niemożliwe było rozegranie meczów, inaugurujących wiosenną rundę w pierwotnym terminie. Teraz drużyny czekają zaległe spotkania. Najbliższe mecze (w tym te zaległe) już w majówkę.

jargal

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki