REKLAMA

Wybierając prezent dla kogoś bliskiego, mamy wrażenie, że każdy pomysł jest już przeżytkiem. Bukiet kwiatów nikogo już nie zaskakuje, a kolejny komplet sztućców będzie tylko się marnował w kuchennej szafce. Jeżeli chcesz zaskoczyć obdarowywaną osobę, z pomocą przychodzi poczta balonowa. To pomysł na unikalny prezent, który z pewnością zabierze dech w piersi i będzie doskonałym prezentem, bez względu na okoliczność.

Czym jest poczta balonowa?

Najprościej rzecz ujmując poczta balonowa, jest alternatywą dla kwiatowego odpowiednika. W sklepie internetowym możemy złożyć zamówienie na dedykowany balon z helem oraz różne dodatki. Wszystko zostanie zapakowane w klasyczne pudełko. Poczta balonowa gwarantuje dostarczenie podarunku nawet do 48 godzin na terenie Polski.

Jest to połączenie oryginalnego i nade wszystko uniwersalnego prezentu, który zachwyci bez względu na wiek i okoliczność obdarowanego. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać personalizowany balon z dodatkowym prezentem lub np. cały bukiet balonów, co jest doskonałą alternatywą kwiatów. Taki prezent niewątpliwie o wiele dłużej będzie zdobił wnętrza mieszkania ze względu na sporą wytrzymałość. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że nigdy nie wiadomo co jest w środku. Pudełko do ostatniego momentu budzi spore emocje, a po otworzeniu wyskakuje z niego odlotowy prezent.

Efekt wow po otwarciu pudełka

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto spodziewa się tak oryginalnego podarunku na urodziny, imieniny czy rocznicę. To dość mało rozpowszechniony pomysł, dzięki czemu wciąż jest szansa na zaskoczenie obdarowanej osoby. Dodatki jak butelka szampana, miś czy bilecik z cytatem miłosnym dodadzą uroku prezentowi i sprawią, że zostanie zapamiętany na całe życie.

Dla kogo poczta balonowa?

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że można go podarować przy okazji wielu okoliczności. Mogą być to: imieniny, urodziny, rocznica, narodziny dziecka, walentynki, dzień matki i wiele innych. To również oryginalny pomysł na zaproszenie gości na wesele. Poczta balonowa wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Poczta balonowa w całej Polsce

Poczta balonowa jest więc skutecznym sposobem na stworzenie niepowtarzalnej niespodzianki. Możliwości doboru indywidualnego rozwiązania są naprawdę wielkie. Jeżeli bardzo dobrze znamy drugą osobę, jesteśmy w stanie idealnie spersonalizować prezent. Jeżeli nie – nic nie szkodzi, w dalszym ciągu możemy podarować coś uniwersalnego. Unikalny prezent zostanie dostarczony pod wskazany adres i czas przez zamawiającego.

 

 

undefined

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ