Pończochy są częstym elementem eleganckich, jak i casualowych stylizacji, stanowią ciekawy dodatek, wysmuklają nogi i sprawiają, że panie czują się jeszcze bardziej sexy. Aby jednak pończochy dobrze się prezentowały i były komfortowe w noszeniu, musimy pamiętać o kilku kwestiach. Przygotowaliśmy parę wskazówek. Zachęcamy do lektury!

Pończochy ‒ co warto wiedzieć?

REKLAMA

W zależności od preferencji zdecydować się możemy na kupno pończoch przypinanych do specjalnego pasa bądź na pończochy samonośne z silikonowym paskiem. Dostępne są pończochy wykonane z różnych materiałów, między innymi z jedwabiu czy z nylonu. Co jeszcze warto wiedzieć?

Przede wszystkim pończochy muszą być dobrze dobrane – zarówno jeśli chodzi o rozmiar, okazję oraz konkretną stylizację. Dostępne są pończochy o różnej grubości – dzięki czemu można dobrać je to panującej na zewnątrz temperatury, gładkie i ze wzorem, cieliste, białe, czarne i w innych odcieniach.

Jak nosić pończochy?

Pończochy powinny sięgać mniej więcej do połowy ud. Jeśli zdecydowaliśmy się na pończochy, które należy przypiąć do pasa, w pierwszej kolejności zakładamy pas. Ważne jest, aby pas był dobrze dobrany pod względem rozmiarowym, wtedy będzie komfortowy w noszeniu i nie będzie nam spadał. Wybór pasów jest bardzo duży od koronkowych, z różnego typu zdobieniami po gładkie i delikatne – każda z pań z pewnością znajdzie ten idealny dla siebie.

Gdy już założymy pas, pozostanie nam tylko przypięcie żabek do manszety. Gotowe!

W przypadku modeli samonośnych, pończochy zakładamy tak samo, jak zwykłe zakolanówki. Na koniec wygładzamy silikonową, górną krawędź i sprawdzamy, czy pończochy dobrze przylegają do skóry. Gotowe!

Salon Gabriela

Jak już wspomnieliśmy powyżej, wybór pończoch jest bardzo szeroki. Pończochy oferuje także salon bielizny Gabriel. We wspomnianym salonie online zakupić można zarówno pończochy samonośne i pończochy z pasem, jak również biustonosze, w tym biustonosze do karmienia i biustonosze sportowe, rajstopy, figi, piżamy, bieliznę męską. Co więcej slon oferuje także konsultacje online i pomoc brafitterek.

Podsumowanie

Pończochy sprawdzają się na co dzień, na przykład do pracy bądź na spotkanie biznesowe, jak również na ślub, randkę czy wyjście przyjaciółmi. Panie do wyboru mają pończoch, które należy przypiąć do założonego na biodra pasa, jak również pończochy samonośne. Ważne jest, aby pończochy był dobrze dobrane pod względem rozmiaru.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki