Rodzina w potrzebie? – Dawid pomaga jaworznickim rodzinom

 

Akcja „pomagam potrzebującym rodzinom” stworzona przez  mieszkańca Jaworzna Dawida Bógdała, prężnie działa niosąc pomoc wielu rodzinom. Pomaga tym, którzy tej pomocy i wsparcia potrzebują, dając im radość i siłę.

REKLAMA

Tak dla przypomnienia, na czym polega akcja? Dawid przekazuje rzeczy potrzebującym rodzinom, które dostaje od różnych ludzi. Im są już niepotrzebne, a innym, bardzo się przydadzą i wesprą w codziennym życiu. A wszystko zaczęło się od wpisu na Facebooku, w którym pan Dawid wystawił wózek, foteliki samochodowe oraz łóżeczko turystyczne, które dostał od innych ludzi. Postanowił przekazać te rzeczy ludziom, którzy takiej formy pomocy potrzebują.

Jak powiedział nam pan Dawid, akcja rozeszła się szerokim echem, ludzie ze zrozumieniem i zaangażowaniem przyłączyli się do akcji i chętnie pomagają, przynosząc różne rzeczy. Jednak nie zapominajmy, jest również wielu ludzi, którzy tej pomocy potrzebują.Każdy, kto tylko ma chęć dołączyć do akcji, może to zrobić, kontaktując się z panem Dawidem Bógdałem przez Facebooka, przekazać mu rzeczy, które potem trafią do potrzebującej rodziny.


Więc co zrobić z niepotrzebnymi rzeczami, które nadają się jeszcze do użytkowania? Po prostu oddaj potrzebującym.

 

 

 

 

 

 

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki