Remont na zatoczkach autobusowych w centrum Jaworzna trwa od marca i nie zapowiada się, żeby zakończył się w zapowiadanym terminie.

REKLAMA

Od połowy marca krawężników przy zatokach autobusowych na przystanku już nie ma, ale po tym czasie nic się nie dzieje. Na miejscu nie pracuje żadna osoba.

Jak to możliwe, że najważniejszy przystanek w centrum Jaworzna może być rozkopany tyle tygodni i nikt na nim nic nie robi. – pytają czytelnicy.

Początek remontu, 17 marca 2021

Pierwszy etap remontu miał odbywać się w terminie od 15 marca do 8 kwietnia 2021 r. i faktycznie w marcu pracownicy budowlani zdemontowali uszkodzone krawężniki. Od tamtej pory prac nie kontynuowano.

Skontaktowaliśmy się z wykonawcą, który poinformował nas, że problemy z zakończeniem remontu związane są z sytuacją epidemiologiczną. Pracownicy firmy kierowani są na kwarantannę i nie są w stanie zakończyć rozpoczętej naprawy.

Proponujemy, aby kolejne etapy naprawy przystanku Od.Nowa były zintensyfikowane. Wymiana krawężników w środkowej części przystanku może w znaczący sposób utrudniać podjazd dla autobusów.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki