Kryminalni z Jaworzna ustalili sprawcę uszkodzenia elewacji Szkoły Podstawowej nr 1. Wandal to mieszkaniec naszego miasta. Podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 150 gramów marihuany. Za zniszczenie mienia i posiadanie narkotyków odpowie teraz przed sądem.

REKLAMA

Na początku miesiąca Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Jaworznie zgłosiła uszkodzenie elewacji budynku szkoły. Sprawca trzykrotnie w kilkudniowych odstępach czasu pisał na murach placówki treści wulgarne pod adresem osób publicznych i partii politycznych. Kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę, okazał się nim 35-letni mieszkaniec naszego miasta. Dodatkowo podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 150 gramów marihuany. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał dziś zarzuty zniszczenia mienia i posiadania narkotyków. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna musi się liczyć również z obowiązkiem pokrycia kosztów związanych z przywróceniem elewacji szkoły do poprzedniego stanu.

KMP Jaworzno 

Obraźliwe hasła na Szkole Podstawowej

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

8 KOMENTARZE

  1. Ten gostek to więzień polityczny .Walczył z reżimem kaczystowskim ,pisząc wolnościowe hasła na murach . Wg tow. Tuska na pewno można go uznać za więźnia politycznego podobnie jak Sławka Nowaka. Cóż za opresyjne państwo, tu trzeba alarmować Unie Europejską.

  2. Podniecacie się zwykłym wandalem, a tymczasem wasza pisia dzielna milicja woli spałować kobietę zamiast zmierzyć cię z nielegalnym zlotem na łące pod Jasną Górą. Dlaczego? Dostaliby od nich taki wp…dol, że wstyd byłoby Ciarce o tym przed kamerami napomknąć.

    • Jaki zwykły wandal ? To bojownik o wolność i demokracje który walczy na murach naszego miasta o praworządność,. a którego siepacze nienawistnie milczącego Kaczafiego osadzili w areszcie Dzięki takim jak on zbliża się ku nam wspaniała jutrzenka ,gdzie ministrem kultury będzie Lempart a posłanka Jachira premierem ,zaś Rysio Petru zostanie ministrem finansów. Będzie wspaniały nowy świat ,gdzie nikt nekrofila czy pedofila nie nazwie zboczeńcem gdzie każdy będzie mógł kraść Vat według potrzeb i gdzie nasze wolne i niezawisłe będą stały na straży ludu pracującego i WSI.

    • A propos biednej pobitej kobiety przez pisowską milicje. Nie ma żadnych wątpliwości iż jest ona również w szeregu wspaniałych i mądrych ludzi co walczą z ciemnotą pisowską która pozbawia nas wolnosci. Jak podaje nasz Der Onet” Kobieta zatrzymana przez policję w niedzielę w trakcie nielegalnej demonstracji w Głogowie na Dolnym Śląsku usłyszała zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Policja ujawniła, że wcześniej była już notowana za znieważenie i groźby karalne.” Świadczy to jedynie o tym ze od dawna walczy z opresyjnym pisowskim reżimem ,można powiedzieć że to taka współczesna Róża Luksemburg.