Pomaganie przez Ubieranie. Szewc Piotr z nową akcją społeczną. Pomożesz?

Szewc Piotr  z Jaworzna jak już wiemy bardzo lubi pomagać innym. Ma pomysł na kolejną akcję społeczną. „Pomaganie przez Ubieranie” – tak właśnie się nazywa. Nie ukrywa, że liczy również na pomoc innych ludzi, którzy przyczynią się wraz z nim do tego, by akcja zaistniała i by mogła działać na rzecz ludzi potrzebujących.

REKLAMA


Lokal, który stoi pusty, obok zakładu pana Piotra, nadał mu pomysł, na stworzenie akcji „Pomaganie przez Ubieranie”. Chce tu utworzyć miejsce, do którego ludzie będą mogli przynosić odzież, buty, torebki czy inne rzeczy, które nadają się jeszcze do użytku. A ludzie potrzebujący w każdej chwili będą mogli tu przyjść i wybrać sobie coś dla siebie, zupełnie za darmo.Pan Piotr chce by wspólnymi siłami z osobami, które włączą się do akcji wynająć lokal i udostępnić go właśnie na cel akcji. Tam bez krępacji będą mogli wybierać dla siebie potrzebne rzeczy. Zrobiłby to sam, ale niestety nie stać go na opłacanie czynszu dwóch lokali, a że jest to lokal obok jego zakładu, miałby oko na wszystko, co tam się dzieje. Byłby stróżem i pomocnikiem tego miejsca. Oczywiście cały lokal doprowadzi do gotowości. Zamontuje półki, wieszaki co będzie trzeba. Potrzebuje tylko wsparcia innych w opłaceniu czynszu lokalu.

Czy wobec tego znajdą się chętni do pomocy w zrealizowaniu akcji pana Piotra „Pomaganie przez Ubieranie” ? A może znajdzie się jakiś inny pomysł jak to zorganizować, by akcja powstała? Czekamy na wasze propozycje w komentarzach pod postem lub wysyłajcie je na e-mail www.jaw.pl@gmail.com

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki