Jaworznianka, Kinga Dylewska chce pomóc rodzinie z Mysłowic. Utworzyła zbiórkę na portalu zrzutka.pl, z której środki pomogą w remoncie mieszkania, które doszczętnie spłonęło. Młody chłopak z narzeczoną i 2- letnim synkiem w pożarze stracili cały dobytek, jaki mieli.

REKLAMA

Do tego strasznego pożaru doszło  27 marca. Pożar, przerażenie, tragedia. Rodzina z Mysłowic w tym malutkie dziecko stracili dosłownie wszystko… Wszystko, na co my teraz patrzymy w swoich domach.Płomienie objęły mieszkanie, niszcząc cały dorobek tej rodziny. Do pożaru doszło na skutek przepalenia rusztu i uszkodzenia popielnika pieca, przez co ogniem zajęło się drewno opałowe leżące w pobliżu. Jedynym szczęściem tego przykrego zdarzenia, było to, że w mieszkaniu nie było rodziny pana Adriana, a on sam zdążył opuścić mieszkanie.

Pani Kinga zna rodzinę i nie wyobraża sobie postąpić inaczej jak tylko okazać im pomoc i zarazić tą pomocą innych ludzi o dobrym sercu.

Wyobraź sobie, że leżysz, nagle szybko wstajesz, z przerażeniem wychodzisz z domu bez niczego i nigdy tu nie wracasz, bo nie masz do czego, wszystko spłonęło. – podsumowała pani Kinga.

O obecnej chwili rodzina nie ma nic poza nadzieją, że wszystko jeszcze jakoś się ułoży. Dlatego każdy, kto tylko ma chęć wesprzeć rodzinę i chce pomóc, może to zrobić poprzez wpłaty na zrzutka.pl, poniżej link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/rcb336

Pomóc rodzinie można również, ofiarowując potrzebne rzeczy pierwszej potrzeby, oraz ciuszki dla 2- letniego chłopca. Kontaktować się można poprzez Facebook z panią Kinga Dylewska, która pomoże w przekazaniu rzeczy rodzinie.

Niestety, ogień to straszny żywioł, który w zaledwie kilka chwil może zabrać wszystko, co dotychczas się posiadało. Niestety przekonali się o tym mieszkańcy Mysłowic. Pomóżmy im odremontować mieszkanie, pomagajmy, dobro zawsze wraca.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki