Wyniki sekcji potwierdzają przyczynę zgonu

W toku postępowania wyjaśniającego okoliczności śmierci Zbigniewa O., 50-letniego mieszkańca Jaworzna, którego ciało odnaleziono 25 marca w zbiorniku wodnym, śledczy ustalili bezpośrednią przyczynę zgonu.

REKLAMA

Przypomnijmy, że 50-letni mieszkaniec Jaworzna, Zbigniew O., zaginął 22 marca. Mężczyzna miał wcześniej wysłać wiadomość do swojego szefa, w której twierdził, że nikt go już więcej nie zobaczy. Mężczyzna faktycznie zniknął. Co dodatkowo napawało niepokojem, w jego mieszkaniu na Podłężu znaleziono ślady przypominające krew.

Powstało wiele wątpliwości i domniemywań w sprawie okoliczności tej śmierci. Dziś prokurator Jacek Nowicki potwierdził oficjalne wyniki sekcji zwłok, które jednoznacznie wskazały przyczynę śmierci, którą było utonięcie.

To nie kończy dochodzenia, które dalej jest prowadzone w sprawie. Do tej pory nie wskazano żadnych podejrzanych, ale szczegółowe okoliczności tej tragedii są ustalane. Na ten moment nie pojawiają się dowody wskazujące na udział w tej tragedii osób trzecich.

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Jaworzna. Odnaleziono zwłoki mężczyzny

Alarm TVP1 o śmierci mieszkańca Jaworzna

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki