Bezpłatne konsultacje psychologiczne w Jaworznie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny zespół Manufaktury Zmiany – Gabinetu Psychoterapii i Rozwoju z Jaworzna, zaprasza na bezpłatne konsultacje psychologiczne.

REKLAMA

Konsultacje będą się odbywać 15 maja (sobota) w Gabinecie Psychoterapii i Rozwoju Manufaktura Zmiany w Jaworznie, al. Piłsudskiego 31/69. Jest też możliwość konsultacji w formie online lub telefonicznej. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: kontakt@manufakturazmiany.pl 

Konsultacje są przeznaczone dla osób indywidualnych, par i rodzin. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Międzynarodowy Dzień Rodziny to święto ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.  Ma ono na celu pogłębienie świadomości społeczeństwa na temat znaczenia rodziny i jej problemów we współczesnym świecie. 

W ostatnim czasie można zauważyć wzrost zapotrzebowania na wsparcie w obszarze psychologicznym. Zmiany w naszym świecie dzieją się tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Miniony rok przyniósł nam dodatkowe psychiczne obciążenia spowodowane pandemią, która niesie ze sobą stałe poczucie zagrożenia, wzrost lęku, dla niektórych samotność, przytłoczenie lub zmęczenie. Coraz więcej osób, par i rodzin potrzebuje pomocy psychologicznej. Psychologowie i terapeuci z Manufaktury Zmiany planują włączyć się w obchody Międzynarodowego Dnia Rodziny poprzez udzielenie bezpłatnych konsultacji osobom, które mogą potrzebować wsparcia.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki