Policja wyjaśnia okoliczności wczorajszej kolizji na ulicy Grunwaldzkiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ul. Grunwaldzkiej kierujący samochodem osobowym wjechał pomiędzy bariery energochłonne. Na miejscu okazało się, że sprawca, 36-letni kierowca jest nietrzeźwy.

REKLAMA

Początkowo podaliśmy informacje jakoby sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Po chwili funkcjonariusze zweryfikowali tą informacje i na miejscu zatrzymali pijanego kierowcę, którzy przyznał się do prowadzenia pojazdu. 

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności nawet na okres 2 lat.

Mundurowi ustalili, że 36-letni kierowca BMW poruszając się ulicą Grunwaldzką, w kierunku centrum w pewnej chwili stracił panowanie nad pojazdem i wjechał pomiędzy bariery energochłonne oddzielające jezdnie.

Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, uszkodzeniu uległa jedynie infrastruktura drogowa i pojazd sprawcy. W trakcie prowadzonych na miejscu przez policjantów czynności okazało się, że kierowca BMW jest nietrzeźwy i ma w wydychanym powietrzu blisko dwa promile alkoholu.

36- letni mieszkaniec naszego miasta za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności nawet na okres 2 lat.

Foto: Gdzie suszą w Jaworznie i okolicach, informacje drogowe

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki