REKLAMA


Zakup dźwiga, jego dalsze przechowywanie i konserwacja są drogie. W przypadku małych firm koszty te mogą być wygórowane. Nawet dla dużych firm budowlanych zakup jednego lub więcej dźwigi wieżowych nie zawsze jest wskazany, jeśli nie używasz ich regularnie w pełnym zakresie.
Jak wyjść z sytuacji, gdy dźwig Gostyń jest pilnie potrzebny do wykonania jednorazowej pracy? Jak szybko i bez dużych nakładów finansowych rozwiązać problem zwiększania istniejących własnych mocy produkcyjnych, gdy odbierany jest duży przedmiot lub skracane są terminy? Wyjściem jest wynajęcie żurawia.


Główne powody, dla których wynajem dźwigów jest opłacalny


1. Wszystkie maszyny firmy leasingującej mają niezbędne certyfikaty, upoważnienia oraz pozwolenia na użytkowanie. Jest to nowoczesny sprzęt czołowych producentów, spełnia nowoczesne normy i wymagania bezpieczeństwa.
2. Menedżerowie firmy udzielą porad w zakresie doboru sprzętu optymalnego do wykonywania określonego rodzaju i ilości zadań.
3. W trakcie dzierżawy sprzętu firma dba o jego utrzymanie, co przewiduje umowa dzierżawy suwnicy. Klient nie potrzebuje dodatkowych specjalistów do czynności serwisowych.
4. Istnieje możliwość zamówienia usług specjalistów. Pozwoli Ci to nie tracić czasu na poszukiwanie personelu o wymaganych kwalifikacjach. Doświadczony operator suwnicy naszej firmy zapewni wysoką jakość pracy, prawidłową pracę sprzętu oraz wysoką produktywność.
5. Jeśli potrzebujesz wynająć dźwig, ale nie masz specjalisty, który jest w stanie określić zakres robót, to firma wynajmująca sprzęt dźwigowy zaoferuje swoje usługi. Specjalista odwiedzi plac budowy, oceni zakres robót i określi rodzaj sprzętu wymaganego do jej wykonania.
Jaki jest koszt wynajmu dźwigu?


Dzisiejszy wynajem dźwigów, których cena kalkulowana jest indywidualnie do każdego zamówienia, jest bardzo konkurencyjny. Stałym klientom zazwyczaj oferują elastyczne systemy rabatowe.

Klient płaci tylko za ilość faktycznie określonych usług – koszt wypożyczenia sprzętu dźwigowego uzależniony jest od wybranego modelu, okresu wynajmu oraz ilości zamawianych usług. Możliwość wypożyczenia dźwigu na kilka godzin lub dłużej.

Aby złożyć wniosek, wystarczy skontaktować się telefonicznie. Możliwe jest również wypełnienie formularza zwrotnego na stronie internetowej firmy, a specjalista od sprzętu dźwigowego skontaktuje się z Państwem jak najszybciej w celu wyjaśnienia szczegółów zamówienia.

Bez względu na to, jak na to patrzysz, wypożyczenie  takiego sprzętu jak dźwigi, żurawie i podnośnik Gostyń jest znacznie bardziej opłacalne niż jego zakup!

undefined

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki