REKLAMA

Polskie firmy i marki coraz śmielej wkraczają na rynki lokalne i międzynarodowe, oferując naszym rodakom najwyższej jakości produkty i usługi. Oto 5 rodzimych firm, o których warto wiedzieć coś więcej. 

  1. Zabawki kreatywne Slimebox
  2. Kontin – usługi kamieniarskie
  3. Rafbud – wykończenia wnętrz i remonty
  4. Fendal Eyewear – polska marka okularów przeciwsłonecznych
  5. Optyk polski – okulary najwyższej jakości

Zabawki kreatywne Slimebox

Slimebox to polski producent oferujący ręcznie robione zabawki kreatywne typu DIY – „Do It Yourself”. Promując kreatywne sposoby na spędzanie wolnego czasu wśród dzieci, Slimebox oferuje też warsztaty kreatywne dla szkół i firm, a także akcesoria imprezowe. Zestawy do Slime, oferowane przez tą firmę, umożliwiają stworzenie własnego „slime’a”, czyli masy plastycznej o zróżnicowanych kolorach i fakturze.

https://www.slimebox.pl/

Kontin – usługi kamieniarskie

Kontin to firma zajmująca się obróbką kamienia naturalnego i kamieniarstwem budowlanym oraz artystycznym. 30 lat tradycji pozwoliło firmie wykształcić profesjonalnych doradców klienta, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doradzają w dziedzinie realizacji projektów budowlanych czy renowacji elewacji przy pomocy kamienia naturalnego.

https://kontin.com.pl/

Rafbud – wykończenia wnętrz i remonty

Rafbud to firma oferująca usługi remontowo-budowlane na terenie Warszawy i okolic. Wyróżnia się na rynku takimi rozwiązaniami, jak np. całkowicie darmowy kosztorys, współpraca z architektem wnętrz, pomoc przy zakupie artykułów budowlanych oraz ich transport. Zakres prac obejmuje remont pomieszczeń dziennych, łazienek, kuchni, prace elektryczne, kładzenie tynków i gładzi.

https://rafbud.waw.pl/

Fendal Eyewear – polska marka okularów przeciwsłonecznych

Fendal Eyewear oferuje swoim klientom eleganckie, modne okulary przeciwsłoneczne – męskie, damskie i sportowe. To wyjątkowe produkty zaopatrzone w wysokiej jakości soczewki z polaryzacją i filtrem UV400 kat. 3. Dodatkowo Fendal Eyewear to marka całkowicie polska.

https://fendaleyewear.com/

Optyk polski – okulary najwyższej jakości

Optyk polski to salon optyczny istniejący od 2001 roku, oferujący wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne i oprawy korekcyjne damskie i męskie, a także akcesoria takie jak nakładki do komputera, nakładki przeciwsłoneczne czy etui. W ofercie posiada okulary wielu znanych marek, takich jak Marc O’Polo, Zanzara czy Humphrey’s, wykonanych z dbałością o najmniejszy detal. Dodatkowo Optyk polski może się pochwalić konkurencyjnymi cenami.

https://www.optykpolski.pl/

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement