Automaniak piętnuje pirata drogowego z Byczyny

Na swojej stronie na Facebooku, 8 Czerwca Automaniak opublikował materiał, na którym widzimy jak kierowca samochodu marki Nissan GT-R z jaworznicką rejestracją, zachowuje się niczym klasyczny pirat drogowy. Przepisy ruchu drogowego są dla niego ewidentnie nieistotne.

REKLAMA

Okazuje się, że sam materiał pochodzi z 2018 roku, ale opublikowany został dopiero 6 Czerwca bieżącego roku na kanale Youtube. Widzimy na nim jak właściciel owego samochodu z dużą prędkością, wyprzedza pojazdy, jadąc ulicą Krakowską, a następnie zajeżdża drogę samochodowi, który ten film nagrywa.

Wedle tego, co czytamy na stronie motofilm.pl, na którym zostało to wideo pierwotnie opublikowane, ponoć kierowca samochodu z kamerką zrobił gest „pukania się w głowę” w kierunku kierowcy Nissana, wyrażając tym samym swoją dezaprobatę do jego stylu jazdy. To najwyraźniej sprawiło, iż nasz pirat chciał w jakiś sposób wymierzyć sprawiedliwość lub odgryźć się za ten gest, jednak po chwili się rozmyślił i ruszył w dalszą podróż, łamiąc tym samym kolejne przepisy ruchu drogowego.

Materiał wywołał spore zamieszanie, a dowodem na to jest 137 komentarzy, które co ciekawe są skrajnie odmienne.

 

Trzeba jednak przyznać, że wkrótce problem tamtego, byczyńskiego skrzyżowania zostanie rozwiązany, gdy zakończą się, jeszcze nie rozpoczęte, pracę nad budową nowej estakady nad centrum Byczyny.

A sytuacje z filmu pozostawiamy Państwu do oceny.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki