REKLAMA

Kiedy urządzamy własne mieszkanie, chcemy aby jak najlepiej oddawało nas – nasze zainteresowania i upodobania, nasze wnętrze. Wybieramy kolor ścian który się nam podoba, meble które pasują do naszego gustu, a na końcu szukamy dodatków i dekoracji, które idealnie oddadzą to, że wnętrze w którym mieszkamy jest naprawdę nasze. Obecnie możliwości personalizacji wnętrza jest naprawdę nieskończenie wiele. Jedną z takich możliwości są drewniane mapy 3d na ścianę.

Drewniane mapy to nie tylko dekoracja

Pięknie wykonana drewniana mapa Europy może nie tylko mieć funkcję ozdobną, ale może być także wykorzystana jako swego rodzaju dziennik podróży. Na mapie wygrawerowane są rzeczy i państwa, a w zestawie znajduje się komplet eleganckich pinesek, za pomocą których możemy zaznaczyć miejsca, w których już byliśmy. Zarówno mapa Europy, jak i mapa Polski są wykonane technologią laserową, a wszystkie szczegóły dopracowywane są ręcznie, aby wszystkie elementy były oddane z jak największą dokładnością.

Piękno i prostota drewnianych map na ścianę

Zarówno mapa Europy jak i drewniana mapa polski z grawerem państw i miast to piękna i funkcjonalna dekoracja zarówno do mieszkania jak i do przestrzeni biurowej. Mapy zawierają instrukcję oraz i są bardzo proste do zawieszenia dzięki szablonowi ułatwiającemu montaż, aby każdy miłośnik eleganckich dekoracji na ścianę mógł ją samodzielnie zamontować. Mapy wykonane są z wysokiej jakości drewna sklejkowego, w różnych kolorach do wyboru, tak żeby idealnie wpasowywały się do każdego wnętrza.

Dla kogo drewniana mapa świata?

Drewniane mapy to świetny dodatek dla wszystkich fanów podróży, tych małych i dużych. Przy użyciu drewnianych pinesek możemy zaznaczyć miejsca w których już byliśmy, ale także możemy zaznaczyć miejsca, które dopiero chcemy odwiedzić i zaplanować następną wyprawę. Grawerowane mapy to także idealne dekoracje na ścianę dla osób, które mają w domu małe dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę geografii. Powieszona na ścianie mapa może stać się świetną pomocą naukową w poznawaniu państw Europy lub świata, razem ze stolicami. Piękną mapę świata znajdziesz tutaj – https://www.sikorka.net/produkt/drewniana-mapa-swiata-premium-z-rzekami-i-miastami/.

Grawerowane mapy i wiele więcej

Mapy Europy i świata to nie jedyne dekoracje, które moją nadać Twojemu mieszkaniu indywidualny charakter. W ofercie sklepu znajdziesz także przepięknie wykonane zegary oraz drewniane podstawki pod talerz i kubki. Z takimi dodatkami możesz mieć pewność, że w swoim wnętrzu zawsze będziesz czuł się u siebie, a goście będą zachwyceni.

undefined

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki