Przedszkolaki na motorze! Dzień Dziecka z Motocykliści Jaworzno

Radość dzieci z przedszkola nr 5 w Jaworznie była dziś bezcenna. Motocykliści Jaworzno zwartą grupą na motorach, przekazali dzieciakom słodycze, wiele radości i uśmiechu.

REKLAMA

 

Ten Dzień Dziecka na pewno szybko nie zapomną. Motocykliści o godzinie 10.00 wjechali na teren przedszkola, oczywiście na motorach, zapełnionych słodyczami dla dzieci. Słodkości zbierali na zorganizowanej przez nich akcji, właśnie na ten dzień. Dzień tak ważny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci.

Dzieciaki mogły robić sobie zdjęcia, porozmawiać z motocyklistami i oczywiście zapełnić swoje brzuszki słodkościami, które zostały dla nich przekazane. Ogromnym zainteresowaniem okazał się również motor policyjny, który uczestniczył w całej akcji.

Świetna akcja, wiele radości i ten bezcenny uśmiech dzieci, to najlepsza nagroda dla motocyklistów, ale nie jedyna. Dostali od przedszkola piękną statuetkę, która na pewno będzie dla nich tą wyjątkową.

Grupa odwiedziła nie tylko przedszkole nr 5. Po spotkaniu z dziećmi z tego przedszkola ruszyła do kolejnych. Świetna akcja motocykliści, wielkie brawa za pomysł i tak wspaniałą jego realizację!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki