Sezon działkowy trwa — działkowicze korzystają z pogody

Jaworznickie ogródki działkowe to miejsca, w których mieszkańcy bardzo chętnie spędzają swój wolny czas. Aktualnie wyższe temperatury i słoneczna pogoda idealnie sprzyja działkowcom.

REKLAMA

Rodzinne ogrody działkowe to miejsca wypoczynku oraz oaza spokoju nie tylko dla osób starszych. Coraz częściej wypoczywają na nich wielopokoleniowe rodziny. Dla działkowców, szczególnie tych, którzy mieszkają w blokach, jest to idealna odskocznia i sposób na relaks. Jest to namiastka własnego ogrodu, który mogą pielęgnować, a po pracy odpocząć w cichym i spokojnym zakątku.

Jednym ze szczęśliwców posiadania takiego azylu jest Pan Wojciech. Na swojej działce uprawia ulubione warzywa, owoce i kwiaty. Jak podkreśla praca na działce to nie tylko jego pasja, to również relaks i odpoczynek, same korzyści-To zdecydowanie lepsze zajęcie, niż siedzenie w domu-dodał.

Terenem Ogrodu Działkowego imienia dr Karola Roupperta na Starej Hucie opiekuje się pan Czesław Ziaja, który nie tylko latem spędza czas na działce, przychodzi tu przez cały rok. Nie wyobraża sobie nie mieć w posiadaniu takiej działki.

Jak podkreślają działkowicze, czas spędzony w ogródku działkowym to dla nich ogromna przyjemność. Przychodzą tutaj codziennie, bo jak mówią dbanie o działkę to również obowiązek. Zresztą bardzo przyjemny obowiązek, połączony z relaksem i odpoczynkiem.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki