Solutio Cup’2021

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego przy Krakowskiej rozegrano w niedzielę 13 czerwca Czerwcowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Solutio Cup’2021. Organizatorami turnieju byli m.in. LKS Ciężkowianka, Pracownia Psychologiczna Solutio z Katowic i radny Janusz Ciołczyk.

REKLAMA

W zawodach wzięło udział osiem drużyn kategorii Orliki, czyli zawodnicy rocznika 2010 i młodsi. Jaworzno reprezentowały dwie drużyny: LKS Ciężkowianka i KS Górnik. Walczyły również drużyny z Libiąża, Czeladzi, Chrzanowa, Sosnowca, Krzepic i Kluczborka.

Wszelki sport, nie tylko ten wyczynowy, pozytywnie wpływa na wszystkich go uprawiających. Właściwie wydaje się, że ma wyłącznie dobre strony.

Na takich turniejach można doskonale przekonać się skąd biorą się Lewandowscy, bo z pewnością nie z księżyca.

Dla osiągnięcia sukcesów w każdej dyscyplinie sportu ważne jest to, by do niczego się nie przymuszać. Tu należy inteligentnie połączyć pasję, talent i pracę.

Tak więc młodzi zawodnicy dobrze wiedzą, jak osiągnąć sportowy sukces i zapracować na dobrą dyspozycję.

W turnieju puchary powędrowały do zdobywców miejsc od I do IV, ale też do pozostałych uczestników zawodów. Statuetki otrzymali dwaj najlepsi zawodnicy i dwaj najlepsi bramkarze turnieju. Jak nam powiedziano w piłkę nożną grają 3 dziewczyny w gr. Żaków LKS Ciężkowianka. Z pewnością dobrze się zapowiadają, może więc choć z jednej z nich będzie … Lewandowski.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement