REKLAMA

To prawda, że lato okazuje się idealną porą roku do wszelkiego rodzaju eksperymentów związanych ze stylizacjami i do nieco odważniejszych połączeń. Z tego też powodu w okresie letnim często możemy spotkać się z nietypowymi mieszankami stylów — popularnością cieszy się przede wszystkim łączenie eleganckich kreacji, na przykład sukienek, ze sportowym obuwiem. Wbrew pozorom takie stylizacje bardzo dobrze się prezentują, a także zapewniają większą wygodę osobie, które się na nie zdecyduje.

Warto dowiedzieć się, w jaki sposób tworzyć letnie kreacje, aby nie tylko świetnie wyglądać, ale również poczuć się komfortowo.

Trampki damskie jako uzupełnienie eleganckich stylizacji — kiedy warto się na nie zdecydować?

Wiele osób popełnia duży błąd, uważając, że trampki damskie mogą stanowić udane połączenie jedynie z luźnymi, codziennymi stylizacjami. W rzeczywistości okazuje się jednak, że równie dobrze komponują się z bardziej eleganckimi sukienkami czy stylowymi cygaretkami i koszulą. Sprawiają wówczas, że cała kreacja zyskuje niezwykłą lekkość, a także wyjątkowy charakter. Z tego też powodu na trampki i elegancki ubiór niekiedy decydują się osoby, które chciałyby podkreślić swoją osobowość oraz odwagę. Warto jednak wiedzieć, jak połączyć trampki z szykownymi sukienkami, aby prezentować się naprawdę dobrze.

W naszym sklepie lovet.pl oferujemy wysokiej jakości trampki, które dzięki różnorodnym fasonom oraz kolorom idealnie komponują się z licznymi stylizacjami. Duży wybór sprawia, że możemy z łatwością znaleźć obuwie w nieco odważniejszych odcieniach, które ożywią każdą kreacją i sprawią, że stanie się ona wyjątkowa. Niesłabnącym uznaniem cieszą się również trampki damskie w stonowanych odcieniach, które cechują się uniwersalnością oraz będą bezpiecznym wyborem niezależnie od tego, z jaką stylizacją je połączymy.

Trampki typu slip on — połączenie wygody i świetnego wyglądu

W ostatnim czasie coraz większą popularnością wyróżniają się także trampki slip on, które nie tylko bardzo dobrze się prezentują, ale również cechują się niezwykłą wygodą. Okazują się idealnym wyborem dla wszystkich tych osób, które nie są zadowolone z konieczności każdorazowego wiązania sznurówek lub nie przepadają za momentami, kiedy zbyt często się one rozwiązują. Wówczas obuwie typu slip on pozwalają nam na szybkie założenie obuwia bez schylania się i zawiązywania sznurówek. Warto przy tym wspomnieć o fakcie, że takie rozwiązanie staje się niezwykle praktyczne przede wszystkim wtedy, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury i każdy wysiłek bywa dużym wyzwaniem.

Niewątpliwą zaletą trampek slip on okazuje się również ich większa przewiewność oraz komfort. Dzięki temu, że nie mamy sznurówek, które są ciasno zawiązane, nasza skóra może z łatwością oddychać, a obuwie nie są aż tak przylegające i w efekcie rzadziej nas obcierają. Ponadto tego typu buty będą także idealnym wyborem na wakacje oraz długie spacery po plaży — wówczas z łatwością je zdejmiemy podczas przechadzek brzegiem morza i równie sprawnie założymy, wracając do centrum.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki