Ulica Broniewskiego, zmora jaworznickich kierowców

Stan Ulicy Broniewskiego w Jaworznie pozostawia wiele do życzenia. Jednym słowem, stan jest fatalny. Kierowcy poruszający się tą ulicą, czują się jak na jakimś rajdzie. Dziury, wystająca kostka stwarza zagrożenie dla kierowców, jak i przechodniów. Jej stan naraża na poważne uszkodzenia jeżdżących tam samochodów.

REKLAMA

Otrzymujemy coraz więcej sygnałów od naszych Czytelników dotyczących fatalnego stanu ulicy Broniewskiego. Odcinek ten już od dawna wymaga remontu, jednak takowego jeszcze się nie doczekał. Po minionej zimie w jezdni pojawiły się kolejne ubytki, a trasa coraz bardziej przypomina ser szwajcarski. Na wystających kostkach, które zupełnie w niektórych miejscach się rozeszły, można jak nic zaliczyć gumę. A co gorsza spowodować wypadek. Jazda po tej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości oraz umiejętności.

Czy kierowcy i mieszkańcy naszego miasta, doczekają się w końcu naprawy tejże ulicy? To jedna z najbardziej zrujnowanych ulic w naszym mieście i jedna z wielu która ewidentnie powinna zostać naprawiona.

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki