Walczą o podwórko marzeń! Pomożecie?

Nasze miasto, a dokładnie dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowe nr 7 w Jaworznie, biorą udział w ogólnopolskiej akcji Podwórko Nivea. Mogą wygrać plac zabaw! Jednak żeby tak się stało, musimy złączyć nasze siły i prężnie oddawać nasze cenne głosy właśnie na nich.

REKLAMA

Konkurs Podwórka Nivea to sposób na to, by w wielu miejscach pojawiły się place zabaw, dzięki którym dzieci będą mogły oderwać się od komputerów i telewizora, by spędzić czas w miejscu bezpiecznym i pełnym niesamowitych atrakcji. Jest szansa, by takie podwórko, pełne wspaniałych i rozwijających dzieci urządzeń, znalazło się również w Szkole Podstawowe nr 7. Bez waszej pomocy jednak to się nie uda.

Jak głosować? Wystarczy, że wejdziesz na stronę: https://podworko.nivea.pl/2021/lokalizacja/319-jaworzno zalogujesz się i oddasz cenny głos. To nic nie kosztuje, a bardzo pomoże. Zróbmy to dla naszych jaworznickich dzieci – głosuj koniecznie! Wspólnie mamy szansę wygrać świetne miejsce, dzięki któremu dzieciaczki będą mogły wspólnie się bawić, aktywnie spędzić czas i się zaprzyjaźnić.

Bez Waszej pomocy nie dadzą rady, dlatego liczymy, że wszyscy się zmobilizujemy i wesprzemy ich w tej walce o PODWÓRKO MARZEŃ. Pomożecie?

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki