REKLAMA

Uwielbiane przez kobiety na całym świecie złote kolczyki koła stają się coraz popularniejsze na światowych wybiegach. Dlaczego warto je nosić? Wyglądaj niczym prawdziwa gwiazda, zakładając najmodniejszą biżuterię w tym sezonie. Dowiedz się, skąd wzięła się popularność na ten typ kolczyków i dopasuj najpiękniejsze ozdoby uszu do siebie.

Skąd wzięły się złote kolczyki koła?

Ten rodzaj biżuterii wywodzi się z Afryki. To tam członkowie plemion noszą wiele pięknych ozdób, na które trend trafił do krajów Zachodu. Zaczęto jednak tworzyć go z innego kruszcu. Szlachetne złoto doskonale sprawdza się w przypadku takich kolczyków, ponieważ jest wystarczająco lekkie, a dodatkowo pięknie odbija światło. Dzięki ich popularności możesz je zakupić w wielu sklepach oferujących biżuterię. Stawiaj na pewnych producentów, a jeśli kupujesz w sieci, wybieraj jedynie polecane sklepy.

Taka biżuteria jest jednocześnie widoczna i elegancka. Dobrze sprawdzi się na wielu wydarzeniach, takich jak śluby czy rocznice, ale nie tylko. Będziesz mógł również wykorzystać ją na co dzień, np. do pracy. Wszystko zależy od tego, na jaki rozmiar kół się zdecydujesz.

Najpiękniejsze ozdoby uszu na światowych wybiegach

Wśród obecnych trendów jak najbardziej jest miejsce na złote kolczyki koła. Obecnie na wybiegach królują duże, widoczne z daleka ozdoby, często o eksperymentalnych kształtach. Dlatego jeśli chcesz, by otoczenie uznało cię za szczególnie trendową osobę, musisz wybrać duże rozmiary i ciekawe wzory. Postaw na koła z ciekawymi zapięciami, bądź też na takie, które wyglądają niczym upleciony warkocz. To będzie świetnie uzupełnienie skromnej stylizacji, które rzuci się w oczy każdemu przechodniowi!

Popularne są również kolczyki z różnymi dodatkami kolorystycznymi oraz barwnymi kamieniami. Dlatego nawet postawienie na dodatki z czarnymi cyrkoniami może okazać się dobrym wyborem!

Kolczyki pięknie podkreślą twoją szyję

Warto nosić kolczyki, ponieważ to właśnie one mogą pięknie podkreślić twoją szyję. Dzięki nim wyda się dłuższa i będzie pięknie podkreślona. Chcesz zwrócić na to jeszcze większą uwagę? Pokaż otoczeniu, że znasz pochodzenie złotych kolczyków w kształcie kół i dobierz strój z afrykańskim wzorem.

Kupuj tylko biżuterię wysokiej jakości!

Tanie mieszanki metali, takie jak nikiel, mogą powodować alergie, a nie ma przecież nic przyjemnego w opuchniętych, czerwonych uszach. Dlatego kupując biżuterię, postaw na złoto o jak najwyższej próbie. Dzięki temu unikniesz podrażnień, a na dodatek zakupisz produkt, który przetrwa długie lata. Jeśli jesteś alergikiem, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na miejsce, w którym kupujesz produkt. Niestety, wciąż można trafić na oszustów, którzy sprzedają mieszankę z miedzią właśnie jako złoto, co może bardzo łatwo doprowadzić do nieprzyjemnych, a czasem wręcz niebezpiecznych sytuacji.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Kolczyki_Zlote-kolczyki-kola-363.html

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki