Bar Kawowy Maleńki sprzedany ale pozostaje na Rynku w Jaworznie!

Bar Kawowy Maleńki pozostaje na Rynku wraz z panią Donatą. Szczęśliwie w drodze drugiej licytacji 13 lipca PKM zbył lokal na rzecz właściciela, który zawarł z panią Donatą umowę najmu. Zatem Maleńki pozostaje.

REKLAMA

W licytacji brały udział cztery osoby, lokal został sprzedany za kwotę 395 000 zł. 

To dobry moment na wielkie plany, choć niedawno dosłownie na trzy tygodnie przed wypowiedzeniem umowy najmu przez PKM zakończono w Maleńkim remont wnętrza. Tak więc remont odfajkowany, wnętrze efektowne, chce się usiąść i oddać błogiemu deserowemu szaleństwu.

Menu sprawdzone, właściwie żadnych w nim zmian się nie przewiduje i dobrze, wszystko nad wyraz smaczne.

Bar ma już stałą klientelę, kto raz zakosztował tam choćby pierogów z jagodami, będzie tam powracał. Maleńki ma też swój niepowtarzalny przebój kuchni.

Skoro wszystko dobrze się zakończyło życzymy Maleńkiemu choćby jednej gwiazdki Michelin, pani Gessler nic tu do roboty nie ma. Nie ma co w Maleńkim naprawiać.

Właściciele komentują

Na FB Maleńkiego pojawił się wpis, w którym właścicielka baru kawowego komentuje obecną sytuację. Pani Donata nie kryje zadowolenia z faktu, że będzie mogła dalej kontynuować działalność, a Maleńki nie zniknie z mapy Jaworzna.

ZOSTAJEMY! Pierwsze wrażenia i emocje dzisiejszego dnia już pomału przycichają, teraz dopiero na spokojnie możemy podzielić się z Wami dobrą wiadomością. Lokal został kupiony, a nowy właściciel chce, aby MALEŃKI nadal tu był. Jesteśmy po pierwszych obiecujących rozmowach.Dziękuję wszystkim za moc pozytywnej energii, od rana czułam się tak, jakby cały świat trzymał za nas kciuki. Dziękuję Wam za słowa wsparcia i chęć udzielenia pomocy w czasie tych niezwykle trudnych tygodni. Dziękuję bliskim, a przede wszystkim kochanej załodze za siłę i determinację. Kochani zostajemy z Wami i dla Was, nadal na mapie jaworznickiego Rynku. Teraz czas na wytchnienie, a zaraz potem na realizację planów, śledźcie je koniecznie i wtrącajcie swoje uwagi, dla nas zawsze cenne. Do zobaczenia w MALEŃKIM – czytamy na FB Baru Kawowego Maleńki.

Maleńki pozostaje na rynku

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement