14- letni Maks zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i padaczką. Mimo że rodzice chłopca poświęcili tak wiele czasu, energii i pieniędzy, by walczyć z jego chorobami, problemów przybywa. Rodzice proszą o pomoc w uzbieraniu potrzebnej kwoty na operację w USA, operacji, która jest jedynym ratunkiem dla chłopca.

REKLAMA

 

Kręgosłup syna, latami obciążony i nienaturalnie wygięty zaczął się deformować. Wada pogłębiała się tak szybko, że dziś kręgosłup syna miażdży jego narządy wewnętrzne i powoli go zabija! Jedynym ratunkiem jest operacja, której podjąć się zdecydowali jedynie specjaliści w USA. Pomóż nam, proszę! Nim będzie za późno… Czy kiedyś będzie łatwiej? Czy przestanie boleć? Mój syn, od kiedy tylko przyszedł na ten świat, toczy nierówną i szalenie niesprawiedliwą walkę o swoje życie. Niedotlenienie okołoporodowe przekreśliło nasze wszystkie plany i marzenia, zmieniło je w wyścig o sprawność, w którym tkwimy po dziś dzień.- o pomoc proszą rodzice Maksia.

Każdy, kto tylko ma chęć wesprzeć Maksia, o co bardzo gorąco prosimy, może to zrobić poprzez wpłaty na siepomaga.pl, poniżej udostępniamy link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/maks-tomala

POMAGAMY MAKSIOWI!!! Już nie raz mieszkańcy Jaworzna pokazali że maja ogromne serca i nie są obojętni wobec pomocy dla innych. Pokażmy kolejny raz że warto pomagać!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki