Malowanie klatek schodowych w budynkach SM Górnik

Serwis Malarski działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik jak co roku skupia się na poprawie komfortu przebywania ludzi w ich zasobach. Aktualnie prowadzone są prace związane z malowaniem klatek schodowych.

REKLAMA

 

W planach zatwierdzonych przez zarząd rok 2021 są przewidziane malowania w Budynkach na Osiedlu Stałym, ulica Partyzantów 6, Armii Krajowej 6 i Tysiąclecia 2-14, oraz na osiedlu Podwale, ulica 3 Maja 6-14, Stefanii i Franciszka Mazur 3, oraz dwie Grunwaldzkie 104 i 106.

Malarze szlifują ściany, łatają dziury po kołkach i uzupełniają większe brakujące fragmenty tynku, malują ściany, balustrady, ale przewidziana jest również wymiana skrzynek licznikowych. Wszystkie klatki przejdą gruntowny remont.

Po zakończeniu prac na klatkach schodowych co jest jakby priorytetem, będą odnawiane pomieszczenia wspólne takie jak suszarnie, rowerownie.

Dodatkowo Serwis Malarski prowadzi prace związane z remontem kominów polegającym na montażu nasad wentylacyjnych w celu przystosowania budynków do prac związanych z fotowoltaiką. – powiedział pan Zbyszek Baster SM Górnik.

Miejmy tylko nadzieję, że odnowione klatki schodowe na długo będą cieszyć mieszkańców.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki