Wiceprezydent Jaworzna Monika Bryl została wybrana wiceprezesem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA.

REKLAMA

Monika Bryl startowała w wyborach samorządowych z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Jaworzno należy do strefy od lipca 2019 roku, celem przystąpienia była aktywizacja gospodarcza nieruchomości inwestycyjnych gminy.

To m.in. dzięki tej współpracy w naszym mieście ma powstać fabryka samochodów elektrycznych Izery. – napisano w komunikacie.

Na dzisiejszym Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Bryl powierzono funkcję wiceprezesa, co jest kolejnym etapem zacieśniania współpracy między Jaworznem a spółką.

Powstaje teraz pytanie kto zastąpi Monikę Bryl na fotelu wiceprezydenta Jaworzna. Do tej pory to miejsce przypadało przedstawicielowi Prawa i Sprawiedliwości.

foto: Janusz Michałek FB

Na profilu Facebook Monika Bryl napisała:

Praca w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. jako Wiceprezes-Zastępca Prezesa KSSE, to duże wyróżnienie i szansa na realizację strategicznych celów i przedsięwzięć gospodarczych dla całego regionu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Po kilkunastu latach pracy w jaworznickim Urzędzie Miejskim i sześciu latach pełnienia funkcji zastępcy prezydenta miasta, przyszedł czas na nowe wyzwania: wzmacnianie gospodarki regionu, przygotowanie inwestycyjne w obliczu transformacji, a także wspieranie powstawania Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, z korzyścią dla mieszkańców Jaworzna i województwa.
Po tych wielu latach współpracy, serdecznie dziękuję za okazywany wzajemny szacunek, serdeczność, pełną pasji i profesjonalizmu pracę na rzecz mieszkańców, zaangażowanie w sprawy miasta i dumę z jego rozwoju. To suma zdobytych tutaj, w tej pracy, z tymi ludźmi doświadczeń, pokonanych przeciwności, przekutych w zwycięstwo pomysłów pozwala mi podjąć się nowego, zapewne równie ambitnego zadania.
Dziękuję za dotychczasową współpracę i zaufanie prezydentowi Pawłowi Silbertowi. Przez wiele lat pracowałam w szczególnym miejscu, u boku dobrych ludzi, pod przywództwem skutecznego lidera, stawiającego mierzalne i jednocześnie wysokie cele do osiągnięcia. Dziękuję również wszystkim osobom, które mnie wspierały i dawały szansę ciągłego rozwoju.
Mieszkańców zapewniam o mojej dalszej pracy na rzecz Jaworzna, już w innym miejscu, ale z takim samym wielkim sercem i zapałem jak do tej pory. Wierzę, iż dalej wspólnie pracując osiągniemy kolejne sukcesy.

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement