Tym nieszczęśliwym i przykrym dniem dla rodziny z Góry Piasku był właśnie 18 lipca, kiedy to piorun uderzył w ich dom. Mogło się skończyć dużo poważniej, na szczęście nie doszło do pożaru i nikt nie ucierpiał. W wyniku uderzenia pioruna w dom uszkodzony został cały dach, który jak najszybciej trzeba wyremontować, ponieważ ściany budynku się zapadają. Rodziny nie stać na tak duży wydatek dlatego proszą wszystkich ludzi o dobrych sercach o pomoc!

REKLAMA

W wyniku uderzenia pioruna w dom uszkodziło mojej rodzinie cały dach. Rano zadzwoniliśmy do PSP i przyjechali zabezpieczyć dach, żeby nie zalało nas przed silnymi deszczami, kazali jak najszybciej wyremontować dach, ponieważ ściany się zapadają, niestety nie stać nas na taki wydatek, ponieważ moja babcia, która jest właścicielem, jest schorowana i ledwo jej wystarcza na życie z emerytury. Moja mama pracuje na 1/2 etatu też nie ma za dużo pieniążków, a ja chodzę jeszcze do szkoły i nie mogę podjąć stałej pracy. Żaden bank nie chce nam udzielić takiego dużego kredytu, bo są za małe zarobki. Za wszystkie wpłaty bardzo Dziękuję.

Bez naszej pomocy ciężko będzie jaworznianom uzbierać fundusze na remont dachu, który jak najszybciej musi być naprawiony. Pomóżmy im, niech każdy z nas otworzy serca! Poniżej udostępniamy link do zbiórki:

https://zrzutka.pl/nhj9k7

POMAGAMY JAWORZNIANOM!!!

Piorun zniszczył dach domu na Górze Piasku. Właściciele dziękują strażakom

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement