PoluZone 2021 – na zakończenie koncert finałowy

Wszystko co dobre kiedyś się kończy, to banalna oczywistość. Tak więc za nami VII Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZone 2021. Zamknięto je koncertem finałowym na deskach MDK w piątek 16 lipca. Z powodów obostrzeń sanitarnych koncert relacjonowano na FB Fabryki Talentów.

REKLAMA

Z pewnością dla wszystkich uczestników warsztaty były czasem intensywnej pracy i dobrych zmian. Był to równie emocjonujący czas dla prowadzących warsztaty muzyków zespołu Poluzjanci.

Oczekiwania uczestników były wyraźnie określone. Warsztaty nie rozczarowały, ale były czasem istotnych przemyśleń i odkrywania muzycznych pomysłów na siebie. Wiele więc w warsztatach przypadło uczestnikom do gustu.

W każdym artyście drzemie wielka potrzeba bycia docenionym, nie lubią tacy artyści siedzenia w kącie. Warsztaty pewnie więc tę potrzebę scenicznej przygody w uczestnikach rozbudziły.

W koncercie finałowym zaprezentowano różnorodny materiał muzyczny. Dobierano go w taki sposób, aby ów wybór nie budził „buntu na pokładzie”.

Życzymy, aby następne warsztaty były niczym z tekstu przedwojennego szlagieru: „Prawdziwy zjazd. Za asem as. Tyle gwiazd”.

Cały koncert poniżej:

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki
Advertisement