Chcielibyście, by w naszym mieście powstał kort do padla? To zagłosujcie na niego w projekcie JBO

Jaworznicki Budżet Obywatelski na 2022 rok. Mieszkańcy zgłosili bardzo wiele ciekawych propozycji. Jedną z nich jest budowa kortu do padla, który powstałby przy szkole podstawowej nr 15. Pomysł bardzo ciekawy, miejmy nadzieje, że jaworznianom również się spodoba.

REKLAMA

 

Piotr Kurdziel wraz z Rafałem Skrzydłowskim, pomysłodawcy całego projektu serdecznie zapraszają i zachęcają wszystkich jaworznian do głosowania właśnie na ten projekt. Kort do padla? Brzmi całkiem interesująco, ale bez Was drodzy jaworznianie nie będzie miał szansy powstać.

A co to za dyscyplina, gra w padla? Zapytaliśmy pomysłodawców.

Można powiedzieć, że padel to dyscyplina, która łączy w sobie elementy squasha i tenisa. Dla niektórych są to najlepsze cechy. Gra polega na odbijaniu piłki nad siatką. W zasadzie jest to naprawdę prosta gra. Gra się w cztery osoby, jest to fajna sportowa rywalizacja. Przede wszystkim jest to sport dla każdego, bez względu na wiek. Nie ma ograniczeń do kondycji czy umiejętności. Świetna zabawa, która niesie ze sobą dużo zdrowia i radości-powiedział Piotr Kurdziel.

Jest to coraz popularniejszy sport, który dzięki głosom jaworznian może powstać właśnie tu, przy Szkole Podstawowej nr 15. Oczywiście z kortu będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Jaworzna. I jedno jest pewne, ta dyscyplina wciągnie każdego!

Jak powiedział nam pan Piotr teren przy szkole to idealne miejsce na taki właśnie kort. Dzięki uprzejmości pani dyrektor tej szkoły pani Marty Kaszuby i dzięki głosom jaworznian będzie mógł on powstać właśnie w naszym mieście.

Glosować na projekt nr 16  może każdy mieszkaniec Jaworzna do 16 sierpnia. Głosujemy online – www.jbo.jaworzno.pl  lub  tradycyjnie poprzez karty do głosowania, które dostępne są między innymi w Urzędzie Miasta Jaworzno lub na terenie szkoły nr 15.

Pomysłodawcy już dwa lata temu zainteresowali się tym sportem. Dlatego pomyśleli czemu by nie stworzyć właśnie takiego miejsca na taką dyscyplinę w naszym mieście. Wiedzą, że jak kort powstanie będzie bardzo cieszył mieszkańców Jaworzna.

Jak powiedział nam pan Piotr ogromne wsparcie przy realizacji projektu dostali również od Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik, która również liczy, że pomysł budowy kortu do padla mocno zainteresuje mieszkańców Jaworzna.

Gorąco zachęcamy wszystkich jaworznian, nie tylko miłośników sportów rakietowych do głosowania właśnie na ten projekt.

 

 

 

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki