Odkryj moc tworzenia razem z Klubem To i Owo – uczymy się pouringu

Technika pouringu w ostatnim czasie zyskała ogromną popularność. Jest dostępna dla każdego, niezależnie od umiejętności. Nic dziwnego, dzięki niej można stworzyć niezwykłe obrazy. Potrafi rozpalać pokaźny ogień entuzjazmu, odżywiać duszę i… nieźle wciąga! Jak widać klubowiczów z Klubu To i Owo właśnie takie warsztaty z pouringu pochłonęły na dobre, uwielbiają na nie przychodzić.

REKLAMA

 

Pani Teresa Szafruga prowadząca warsztaty pouringu na początek wyjaśniła nam, na czym one polegają i co to takiego pouring.

Zbieramy się tutaj w Klubie To i Owo, jest nam miło i przyjemnie, wesoło i tworzymy nasze rękodzieła. Technika pouringu to sposób tworzenia obrazów poprzez rozlewanie farb. Lejemy, mieszamy, dmuchamy, są różne metody, jeśli chodzi o pouring, można stworzyć naprawdę coś wspaniałego. To bardzo proste a efekty są niesamowite. My właśnie na takich warsztatach uczymy się krok po kroku tej techniki. Panie bardzo chętnie przychodzą na te warsztaty, bo oprócz tego, że tworzymy coś cudownego, że się uczymy, to jest świetna zabawa i wyjątkowa atmosfera. – powiedziała prowadząca warsztaty pani Teresa Szafruga.

Jak widać, zainteresowanie tymi warsztatami jest naprawdę spore. Panująca atmosfera na warsztatach świetna zabawa i to, czego się na nich panie uczą, jest na szóstkę z plusem.

Oprócz tych warsztatów w klubie są również inne ciekawe zajęcia, w których seniorzy mogą wziąć udział. W klubie nie tylko świetnie spędzasz czas, ale i również pomagasz innym, wolontariusze już nie raz pokazali, jakie mają wielkie serca. Klub włączył się między innymi, w akcję „pomoc dla Fabianka” piekli ciastka i organizowali zbiórkę książek dla tego małego wojownika.

Podsumowując, Klub To i Owo to miejsce, w którym klubowicze mogą spędzić wolny czas, dobrze się bawić, a także czegoś się nauczyć. Może chcesz i Ty dołączyć do tych wyjątkowych ludzi? Klub To i Owo serdecznie zaprasza!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki