Ogromne korki na Sosinie

Ogromne korki na wyjeździe z Sosiny w Jaworznie. Kierowcy muszą odstać nawet kilka godzin.

REKLAMA

Problemy pojawiają się przy wjeździe i wyjeździe z Sosiny. Żeby wjechać nad zalew, trzeba czekać w kolejne niemal 30 minut, żeby wyjechać – nawet do kilku godzin. Nie jest to jednorazowy przypadek – problemy występują co weekend.

Jeśli chcecie odpocząć nad zalewem w sobotę czy niedzielę, radzimy zrezygnować z samochodu i wybrać się autobusem albo rowerem.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

6 KOMENTARZE

   • I kolejny chodnik koniecznie betonowy albo i pancerny. A wystarczy zatrzymać część samochodów na niedokończonej obwodnicy przed cmentarzem komunalnym w Szczakowej albo na byłej stacji w Szczakowej a potem zaprosić do autobusu.

    • user1 mierzy wszystkich swoją miarą uwielbienia roweru, dlatego chce mieć wszędzie ścieżki rowerowe. Jednocześnie sam przyznaje że po nich nie jeździ. Bo są nie takie jakich by chciał np z kostki albo z „falami Dunaju” dojazdów do posesji. Nie potrafi wyjść poza swoje ciasne horyzonty i nie rozumie np że dla niektórych plus 30C i wysiłek fizyczny może się skończyć szpitalem. Proponuje też popatrzeć na tablice rejestracyjne samochodów, na zdjęciach widać KR, KCH, SM raczej daleko jak na rower w taki upał.
     Szkoda że artykuł nie wyjaśnia co powoduje korki, czy to pobieranie opłat czy coś innego ?

     • Wczoraj widziałem wiele ciekawszych rejestracji samochodów , których kierowcy pytali o parking typu:TJE lub OST.