Daewoo Tico, które można było nabyć w tegorocznej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jest ponownie na sprzedaż.

REKLAMA

Przypomnijmy, że projekt renowacji Tico to inicjatywa uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Jaworznie. Samochód był, przed rozpoczęciem napraw, w tragicznym stanie i wymagał gruntownego remontu. Pojazd wyremontowano i przeznaczono na tegoroczną aukcję WOŚP. Praca nad nim była nie lada wyzwaniem, ale pomysł wypalił – po naprawach samochód wyglądał niemal jak nowy.

Wyremontowany przez uczniów technikum samochodowego ZSP 3 został w tegorocznej edycji WOŚP wylicytowany za 7800 zł. Teraz ponownie jest na sprzedaż – na portalu OLX pojawiła się oferta dotycząca samochodu.

– Nie mogłem go nie kupić, w końcu raz, że szczytny cel to dwa jakoś trzeba było chłopaków nagrodzić za prace i za to, że złotówki z tego nie wzięli, chciałbym, aby, auto dalej szło do ludzi z tą piękną historią i było rarytasem w garażu nowego właściciela – pisze o pierwotnym zakupie obecny właściciel pojazdu.

– Nie ma konkretnego powodu sprzedaży, auto jeździ jak nowe i ma do tego wszystkie potrzebne opłaty, wrażenia z jazdy są naprawdę obłędne a uśmiech ludzi widzących to auto sprawia, że chce się jechać dalej – dodaje właściciel.

Ofertę znajdziecie TUTAJ.

Jacyś chętni na zakup tego rarytasu?

Więcej o samochodzie:

TICO na aukcję WOŚP gotowe

Najważniejsze TICO w Polsce wylicytowane

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki