REKLAMA

Tylko do końca września modułowe meble do kuchni marki Verle Küchen dostępne są z atrakcyjnym rabatem. Teraz w wysokiej klasy zabudowę meblową wyposażysz kuchnię znacznie taniej. Sprawdź zasady promocji i dowiedz się, gdzie możesz skorzystać z niej w okolicach Jaworzna.

Meble Verle Küchen – dlaczego warto postawić na tak wysoką jakość?

Marka Verle Küchen oferuje nam najwyższej klasy meble modułowe, które umożliwiają nam tworzenie zabudowy pod wymiar. Oznacza to, że z ich pomocą możemy w pełni wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia, bez względu na jego wymiary czy kształt. Produkty Verle zbierają same pozytywne opinie użytkowników, a to dlatego że są niezwykle trwałe. Wytwarzane są w renomowanych fabrykach w Niemczech, a o ich jakości świadczy m.in. aż 5-letnia gwarancja. Do wyboru mamy szeroką gamę wykończeń, kolorów oraz wzorów mebli zgromadzonych w ponad 20 kolekcjach. Wszystkie stworzone zostały tak, by pasowały do różnorodnych wnętrz, dzięki czemu mamy możliwość urządzenia nie tylko kuchni, lecz także salonu, przedpokoju, łazienki, garderoby czy nawet pralni.

15% rabatu na wszystkie kolekcje Verle

Jeżeli marzy nam się piękna kuchnia z wysokiej jakości zabudową, wrzesień to najlepszy miesiąc na to, by wybrać się do salonu Verle Küchen. Do końca miesiąca marka proponuje nam 15-procentową zniżkę na wszystkie swoje kolekcje. Dzięki temu kuchnię urządzimy taniej, bez względu na to, na jaki wnętrzarski styl postawimy: klasyczny, nowoczesny, rustykalny, prowansalski, loftowy czy skandynawski. W studiach partnerskich Verle możemy skorzystać z kompleksowych usług aranżacji kuchennych wnętrz: od projektu aż po montaż mebli. Co więcej, jeśli wraz w zabudową meblową w salonie Verle zamówimy AGD marki Siemens, możemy liczyć na jeszcze jeden bonus.

Jeszcze więcej korzyści

Jeżeli w salonach Verle Küchen wraz z zabudową meblową zdecydujemy się na zakup sprzętów marki Siemens, będziemy mogli bezpłatnie przedłużyć gwarancję na nasze nowe AGD aż do 5 lat. Wystarczy że w przeciągu miesiąca od dokonania zakupu zarejestrujemy go na stronie: www.program2plus3.pl.  Znajdziemy tam formularz rejestracji, do którego należy dołączyć dowód zakupu mebli i urządzeń, a po jego weryfikacji, standardowa 2-letnia producencka ochrona na nasze AGD zostanie przedłużona o dodatkowe 3 lata.

Praktyczne wyposażenie mebli kuchennych

Marka Verle kojarzona jest zarówno z jakością, jak i z funkcjonalnością. Wszystko za sprawą stosowanych w meblach wyjątkowych systemów usprawniających pracę i ułatwiających nam wykonywanie codziennych czynności w kuchni. O jakie rozwiązania chodzi? Dla przykładu możemy wymienić tu chociażby automatycznie otwierane i zamykane fronty w górnych szafkach, elektryczne otwieracze do szuflad, wysuwane półki, systemy do szafek narożnych czy kosze na prowadnicach. Warte uwagi są także niespotykane u innych producentów specjalne blaty Xtra. To cienkie, ale wyjątkowo trwałe blaty, które dla jeszcze łatwiejszego utrzymania kuchni w higienicznej czystości, pokryte zostały antybakteryjną powłoką.

Promocja Verle Küchen – gdzie skorzystać w okolicach Jaworzna?

W Polsce działa już ponad 20 studiów partnerskich Verle Küchen. W okolicach Jaworzna z promocyjnej oferty marki możemy skorzystać w dwóch salonach w Katowicach:

W obydwu salonach spotkamy specjalistów od projektowania kuchennych wnętrz i doboru sprzętów AGD, ale i będziemy mieć możliwość skorzystania z bogatej oferty innych elementów wyposażenia kuchni, takich jak oświetlenie, akcesoria czy dekoracyjne dodatki.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki