Jak to jest brać udział w programie „Najgorsze Polskie Tatuaże”? Paulina Buchta odpowiada

Paulina Buchta wzięła udział w programie „Najgorsze Polskie Tatuaże” i obecnie może pochwalić się piękną twórczością na swoim ramieniu.

REKLAMA

Wrażenia Pani Pauliny są bardzo pozytywne. Jest zadowolona i poleca każdemu zgłosić się do tego typu programów i walczyć o swoje marzenia, bo jak sama mówi – „Marzenia samemu się spełnia”. Ponadto jest to według niej bardzo fajna dawka adrenaliny i po prostu warto próbować nowych, różnych rzeczy.

Proces rekrutacji do programu uważa za bardzo fajny i jest pewna, że za wyborem jej osoby do programu stoi jej swoboda wypowiedzi oraz luz przed kamerą, a także jej tatuaż, który nie prezentował się najlepiej, mówiąc delikatnie.

Jej pierwotny tatuaż powstał 14 lat temu i został wykonany przez jej koleżankę. Przedstawiał róże w tzw. tribalu, czyli sztuce nawiązującej do tatuaży plemiennych. Był on wykonany pod wpływem impulsu i śmiało można uznać, że nie wyszedł najlepiej.

Obecnie, po metamorfozie, Pani Paulina ma cover znaku zodiaku Strzelca połączony z gwiazdozbiorem Strzelca i motywami indiańskimi. Wynika to z faktu, że takim znakiem zodiaku właśnie jest, a motyw indiański nawiązuje do jej zajęcia tzn. prowadzi, wraz z mężem wioskę indiańską w miejscowości Zalas.

Każdy może dążyć do swoich marzeń, a Pani Paulina jest tego dobrym przykładem.

Stary tatuaż Pani Pauliny
Aktualny tatuaż Pani Pauliny

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki