Za nami pierwszy tydzień rozgrywek Jaworznickiej Ligi Darta Salos, do rozgrywek zgłosiło się 38 zawodników, którzy zostali podzieleni na trzy ligi. W pierwszej lidze aktualny mistrz Krystian Cebula stracił punkty i aktualnie zajmuje trzecią pozycję w tabeli a na prowadzeniu Piotr Dzikowski i Paweł Sałata.

REKLAMA

Najwięcej wpisów zanotował Tomasz Wierzbik (HF121, MAX i zakończenie BULLem) MAXa dorzucił jeszcze Jakub Warszawski.

W drugiej lidze na prowadzeniu Marcin Kuryło, ale ma rozegranych więcej spotkań niż drugi i trzeci zawodnik, dwa MAXy w swoich meczach rzucił Sebastian Tryfanow, najwyższe zejście 114 – Marcin Sikorski, najszybsza lotka 20 – Marcin Kuryło.

Najwięcej spotkań rozegranych zostało w ramach rozgrywek trzeciej ligi, gdzie zawodnicy spotykali się w czterech sesjach a najczęściej przy tarczy pojawiał się Sebastian Ruczyński, który rozegrał 10 spotkań, w tabeli prowadzi Maciej Ruczyński, Paweł Ruczyński zakończył lega BULLem i 20 lotką, a Jacek Ból i Artur Konsek rzucili MAXa.

Już od poniedziałku kolejne sesje w Strefie Luzu, poniedziałek i wtorek swoje mecze rozgrywają zawodnicy z 3 ligi, środa drugoligowcy a czwartek przeznaczony jest dla pierwszej ligi, natomiast w weekendy zawodnicy umawiają się indywidualnie na mecze jeśli nie mogą przyjść w tygodniu.

źródło: Salos Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki