UM Jaworzno
REKLAMA

Jeżeli jeszcze się nie spisałeś, nie zwlekaj i spisz się jak najszybciej. Spis Powszechny Ludności prowadzony jest do 30 września 2021 r. Pamiętajmy, że udział w spisie jest obowiązkiem każdego z nas.

Jak możesz się spisać?

  • Spisu możesz dokonać samodzielnie przez internet na stronie https://spis.gov.pl.
  • Jeżeli nie masz dostępu do komputera zadzwoń na infolinię 22 279 99 99 i spisz się przez telefon lub odwiedź Urząd Miejski w Jaworznie, gdzie codziennie w godzinach pracy magistratu można się spisać na specjalnie utworzonym stanowisku do samospisu, w razie potrzeby przy spisie pomogą pracownicy Gminnego Biura Spisowego.
  • Możesz także spisać się u rachmistrza w punkcie mobilnym na Osiedlu Stałym (Miejski Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności – ul. Łukasiewicza 7) w każdy poniedziałek w godz. 15:00-16:15 i każdy piątek w godz. 14:00-15:30.

    UM Jaworzno

Ponadto pracownicy Gminnego Biura Spisowego chcąc ułatwić mieszkańcom Jaworzna spełnienie obowiązku spisowego kolejny raz ponowią akcję Spisz się w dzielnicy. Szczegółowy harmonogram działania punków zostanie udostępniony już wkrótce.

Pamiętajmy, że czas na samospis mamy do momentu, gdy skontaktuje się z nami rachmistrz. Może nas odwiedzić osobiście lub skontaktować się telefonicznie. Odmowa udzielenia informacji rachmistrzowi i uchylanie się od obowiązku spisowego podlega karze grzywny.

Źródło: UM Jaworzno

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki