Na profilu Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów możemy zapoznać się z informacją, że jutro tj. 16 września wjazd na parking przed Halą Widowiskowo-sportową będzie niedostępny ze względu na prace serwisowe. Chcieliśmy uzyskać troszkę więcej informacji na ten temat, aby Państwu je przekazać, dlatego zwróciliśmy się do rzeczniczki prasowej.

REKLAMA

Pierwotnie wykonaliśmy telefon i zostaliśmy poproszeni o wysłanie maila z pytaniami, gdyż tak będzie łatwiej. No i trzeba przyznać, że poszło chyba zbyt łatwo, a przynajmniej rzeczniczce.

Tak wyglądały pytania, jakie zadaliśmy rzecznik prasowej Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, Pani Emilii Turze. Jak widać, są one bardzo proste i wydawać by się mogło, że odpowiedź nie stworzy wielkiego problemu.

Jak bardzo jednak się pomyliliśmy…

Jesteśmy ciekawi czy sami nie wiedzą co będą robić czy jednak ta jakże enigmatyczna odpowiedź zwiastuje jakieś nieodwracalne zmiany w konstrukcji parkingu.

Najbardziej jednak rozczuliła nas końcówka odpowiedź, wedle której jeżeli ktoś z Państwa nie śledzi mediów społecznościowych MZDiMu, to po prostu nie dowie się o zaistniałej sytuacji.

Słowem podsumowania: Jutro wjazd na parking przed Halą Widowiskowo-sportową od strony ul. Mickiewicza będzie zamknięty. Jednak dzięki uprzejmości Pani Emilii Tury i jej profesjonalizmowi nie przekażemy Państwu co dokładnie będzie wykonywane, ani jak długo potrwa ta naprawa.

Strasznie nas dziwi fakt, że nawet taka drobnostka jak uzyskanie informacji o pracy serwisowej wjazdu na parking, może być problemem nie do pokonania lub wręcz informacją z serii „Top Secret”.

Mogą Państwo stwierdzić, że robimy z igły widły, ale gdy pełni się funkcje rzecznika prasowego to przydałoby się zachować, chociaż minimum profesjonalizmu przy kontakcie z lokalnymi media, nie mówiąc już o etyce pracy, za którą inkasuje się wypłatę.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ