REKLAMA

Maski antysmogowe bardzo szybko zmieniły swoją pozycję z czegoś rzadko potrzebnego, w coś niezbędnego, co trzeba nosić na co dzień. Pandemia koronawirusa pokazała, jak ważne jest zdrowie układu oddechowego i co trzeba zrobić, aby je chronić. Dlatego wiele osób zaczęło szukać produktów wysokiej jakości, które gwarantują ochronę przed różnymi zagrożeniami i które można swobodnie nosić w wielu sytuacjach. I tak oto część z nich trafiła na maski antysmogowe Broyx.

Maski antysmogowe bardzo szybko zmieniły swoją pozycję z czegoś rzadko potrzebnego, w coś niezbędnego, co trzeba nosić na co dzień. Pandemia koronawirusa pokazała, jak ważne jest zdrowie układu oddechowego i co trzeba zrobić, aby je chronić. Dlatego wiele osób zaczęło szukać produktów wysokiej jakości, które gwarantują ochronę przed różnymi zagrożeniami i które można swobodnie nosić w wielu sytuacjach. I tak oto część z nich trafiła na maski antysmogowe Broyx.

Maski Broyx – ochrona przed różnymi zagrożeniami

Maski antysmogowe Broyx jako jedne z nielicznych na polskim rynku sportowych niskooporowych masek uzyskały atesty, które potwierdzają możliwość ich stosowania jako środek ochrony indywidualnej przed koronawirusem i zanieczyszczeniami powietrza. W testach oporu wdechu, oporu wydechu oraz skuteczności filtracji przeprowadzonych przez ekspertów Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy w Łodzi (CIOP) ustalono, że skutecznie chronią przed:

 • pyłami PM 10, PM 2.5, PM 0.3 i mniejszymi,
 • aerozolami,
 • smogiem,
 • benzopirenem,
 • alergenami wziewnymi np. grzybami i roztoczami oraz pyłkami,
 • wirusami.

Maska Broyx posiada także certyfikat bezpieczeństwa CE oraz potwierdzoną skuteczność w testach filtracji alergenów wziewnych >98%.

W jakich sytuacjach zakładać maski antysmogowe Broyx?

Na długo przed pandemią koronawirusa wiele osób uznawało, że maska przeciwsmogowa to zbędny gadżet, pomysł ludzi, którzy chcą się wyróżnić na ulicy w wielkim mieście. Później zaczęto ją traktować jako ochronę tylko przed COVID. Tymczasem, biorąc pod uwagę, że zanieczyszczenia powietrza to dziś gorzka rzeczywistość, maska antysmogowa Broyx jest wręcz wybawieniem dla Ciebie i Twojej rodziny. Oczywiście zanieczyszczeniu powietrza w pomieszczeniach można przeciwdziałać, włączając oczyszczacz powietrza na cały dzień/noc, ale co z czasem, gdy pozostajesz na zewnątrz lub wychodzi do pracy? Nie możesz powstrzymać się przed wyjściem z domu, ale z pewnością możesz zapewnić sobie i swoim bliskim optymalną ochronę dzięki maseczce antysmogowej.

Dlatego maska antysmogowa Broyx jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które:

 • przemieszczają się do szkoły lub pracy po ulicach i chodnikach zatłoczonych miast,
 • muszą wyjść z domu w godzinach największego ruchu samochodowego,
 • mieszkają lub pracują w pobliżu terenów przemysłowych, fabrykach, kopalniach itd.
 • biegają, jeżdżą na rowerze itp. po zanieczyszczonym terenie,
 • potrzebują ochrony przeciw wirusom i bakteriom,
 • zmagają się z sezonowymi alergiami,
 • podróżują środkami komunikacji zbiorowej,
 • panujące warunki środowiskowe, wymagają od nich noszenia maski filtrującej w pracy, szkole itd.

Maski antysmogowe Broyx – rozwiązania idealne na co dzień

Dużą zaletą masek przeciwsmogowych Broyx jest ich ergonomiczny kształt oraz styl, który pasuje do każdej stylizacji. Dzięki temu można je zakładać zarówno do pracy, jak i na zakupy lub do uprawiania sportu. Poza tym zostały zaprojektowane tak, aby ich forma nie powodowała dyskomfortu, ucisku nosa, ust i głowy, ciągnięcia uszu oraz napięcia nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Maski Broyx stworzono z bardzo lekkich, ale wytrzymałych materiałów, a jej kształt dopasowano do budowy anatomicznej twarzy. Poza tym możliwość doboru odpowiedniego dla siebie rozmiaru sprawia, że można zapomnieć o zsuwających się maseczkach, ucisku twarzy i nosa oraz zaparowanych okularach. Dodatkowo solidny, szeroki rzep pozwala ją łatwo i szybko wyregulować, a wygodne nauszniki utrzymują ją na miejscu.

Alfa i Delta – wybierz swój model

Broyx oferuje dwa główne modele masek antysmogowych: Alfa i Delta. Ich potwierdzona skuteczność jest taka sama. Różnica tkwi w materiale, z którego wykonano czaszę maski. Zewnętrzna warstwa maseczki Alfa została stworzona z ażurowego włókna poliestrowego. Takie rozwiązanie dobrze przepuszcza parę i odprowadza wilgoć, dlatego jest polecane do wykorzystywania w okresie wiosenno-letnim. Natomiast maskę Delta pokrywa neopren, czyli materiał solidny, ale wciąż zapewniający „oddychalność”, który dodatkowo chroni przed mrozem i wiatrem.

Inwestycja w maskę Broyx gwarantuje, że nigdy nie pożałujesz wydanych środków na jej zakup.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki