W Jaworznie padł już pierwszy klaps na planie filmu “RÓJ” z Erykiem Lubosem i Romą Gąsiorowską w rolach głównych. Reżyserem filmu “RÓJ” jest ceniony reżyser młodego pokolenia Bartek Bala.

Film RÓJ S.A.

 Zdjęcia do filmu będą realizowane zarówno na Śląsku jak i na Pomorzu. W pierwszej kolejności w okolicach Jaworzna zrealizowane zostały zdjęcia podwodne, główny blok zdjęciowy rozpocznie się z końcem września i potrwa do połowy listopada.

Film RÓJ S.A.
REKLAMA

Film “RÓJ” przedstawi historię walki o wolność i ceny, jaką należy za tę walkę zapłacić. Rodzice wraz z dwójką dzieci przed dziesięcioma laty przenieśli się na bezludną wyspę, aby uciec od cywilizacji, której nie akceptowali. Życie pośród natury miało zapewnić im wolność i samowystarczalność. Jednak wyspa okazała się kolejną pułapką. W walce o wydostanie się z tej wyspy, bohaterowie będą musieli pokonać tych, których kochają. – Komentują realizatorzy filmu.

Film RÓJ S.A.

Premiera filmu “RÓJ” planowana jest na drugą połowę 2022 roku.

Produkcja jest pionierskim projektem w kwestii finansowania kinematografii w Polsce, powstaje ona dzięki 300 inwestorom. To precedens, który ma szansę otworzyć nowe drogi dla finansowania filmów w Polsce.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

4 KOMENTARZE