REKLAMA

Kiedy jest najlepszy moment, aby dołączyć do Early Stage?

W przypadku nauki języka obcego im wcześniej, tym lepiej. Biorąc pod uwagę wytyczne CEFR dotyczące kształcenia języka, pierwsza klasa to optymalny czas, aby rozpocząć językową przygodę.

W ankietach przeprowadzonych w czerwcu 2021 r. ponad 90% naszych rodziców wyraziło zadowolenie z poziomu nauczania oraz fakt, że ich dzieci chodzą na zajęcia z przyjemnością.

Dbałość o jakość edukacji w połączeniu z radością czerpaną przez uczniów z nauki języka sprawia, że nasi rodzice polecają nas swoim znajomym.

Dlaczego warto uczyć się w grupie zamiast indywidualnie?

W trakcie edukacji często zapominamy, że język to narzędzie służące do żywej komunikacji z innymi ludźmi. Kontakt z rówieśnikami pozwala na spontaniczną interakcję, a budowanie relacji w grupie wzmacnia dodatkowo umiejętności społeczne takie jak kooperacja czy empatia.

Praca w odpowiednio dopasowanej grupie (8-12 dzieci) daje nieporównanie większe możliwości dydaktyczne, pozwala zorganizować zajęcia w atrakcyjny dla uczniów sposób oraz zapewnia zróżnicowaną dynamikę zajęć.

Dlaczego 45 minut to za mało na naukę języka?

45-minutowe zajęcia szkolne są zdecydowanie za krótkie. Czynności porządkowe z uczniami zajmują czas. Dzięki dłuższym zajęciom w Early Stage znajdujemy czas na realizację naszych celów: wprowadzamy nowe słownictwo, ćwiczymy komunikację i gramatykę, przy tym świetnie się bawiąc (oczywiście po angielsku!).

Uczymy się zawsze dwa razy w tygodniu:

– 1 klasa – zajęcia 2 x 70 minut

– 2 klasa i wyżej – zajęcia 2 x 90 minut.

Czasami rodzice pytają nas, czy dzieci „wysiedzą” 70 czy 90 minut. Wówczas z uśmiechem odpowiadamy, że u nas nie ma „wysiadywania”. Lekcje są bardzo dynamiczne, a aktywności często się zmieniają, dzieci dużo się ruszają w trakcie naszych zajęć. Jest czas na żywą interakcję w grupie, ale też na spokojną pracę indywidualną w wyciszeniu z podręcznikiem.

Gwarancja postępów

W Early Stage mamy skrupulatnie zorganizowany system monitorowania postępów uczniów od przedszkola do matury – spójny dla wszystkich 36 000 uczniów w całej Polsce. Aplikacja muzyczna, platforma z zadaniami online, e-dziennik oraz stała dyspozycyjność metodyka szkoły – to wszystko w połączeniu z organizacją programową i metodyczną kursu gwarantuje, że nasi uczniowie w ósmej klasie są na poziomie matury z języka angielskiego.

Myślisz o edukacji językowej swojego dziecka?

Zapraszamy do Early Stage!

https://earlystage.pl/pl/zapisy/jaworzno

Jeśli wolisz porozmawiać, skontaktuj się z nami:

tel. 537 120 640

mail: jaworzno@earlystage.pl

Filia ES w Jaworznie działa w tym roku w trzech szkołach

Szkole Podstawowej nr 6

Szkole Podstawowej nr 8

Szkole Podstawowej nr 19

Jeśli nie ma nas w szkole Twojego dziecka, daj nam znać. Spróbujemy zorganizować zajęcia blisko Was.

Więcej na earlystage.pl

facebook.com/earlystage

instagram/early_stage

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki