REKLAMA

Antyplagiat online to wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu! Z tej strony użytkownicy mogą łatwo sprawdzić, czy ich praca została z łatwością splagiatowana. Aplikacja doskonale sprawdza się w znajdowaniu powtarzających się wykroczeń, porównując je z oryginalnymi źródłami informacji lub po prostu pokazując im, gdzie pewne frazy pojawiły się w pismach innych osób bez ich zgody – co sprawia, że łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej uniknąć przyłapania na gorącym uczynku nadal mogąc z powodzeniem realizować rygorystyczne badania dzięki stronie internetowej Antypalagy ghostwriter!

Plag. pl jest globalnym dostawcą usług wykrywania plagiatów, specjalizującym się w pracy tekstowej dla klientów na całym świecie, w tym USA, Wielkiej Brytanii Francja Niemcy Litwa Łotwa i wiele innych krajów, które Plag obsługuje od 2011 roku, kiedy to został założony przez dwóch studentów z Izraela, którzy byli zdeterminowani, aby ich kraj miał wysokie standardy, jeśli chodzi o osiągnięcia akademickie (ci ludzie wiedzą, co się dzieje!).

Jaka jest kluczowa różnica między naszą technologią w porównaniu z innymi firmami? Jesteśmy wielojęzyczni, co pozwala nam udzielać dedykowanych odpowiedzi bez względu na to, gdzie mieszkasz – w języku angielskim lub ojczystym!

Firma stale inwestuje w tworzenie nowych technologii tekstowych oraz rozwój już istniejących. Z dumą przedstawiamy Cię jako naszego najnowszego klienta wielojęzycznych usług wykrywania plagiatu, które współpracują z uniwersytetami w różnych krajach na całym świecie – Plag. Pl!

Nasze autorskie oprogramowanie antyplagiatowe jest w stanie zidentyfikować wszelkie przypadki, w których jeden oryginalny artykuł został ponownie wykorzystany przez inną osobę bez odpowiedniego cytowania, co zapobiega powtórzeniu lub całkowitej utracie danych, gdy cytaty były/są prawidłowo wykorzystywane podczas procesu badawczego; ponieważ dzieje się to znacznie szybciej niż obecne metody mogą określić, czy naruszenie miało miejsce przez cały czas, nie tylko dzięki aktualizacjom technologicznym, ale także ludzkiej wiedzy.

Jak radzisz sobie ze złożonymi dokumentami?

Nieustannie poszukujemy nowych sposobów, aby nasze oprogramowanie było bardziej wydajne i efektywne. Korzystamy z narzędzi antyplagiatowych, takich jak Turning, co oznacza, że bazy danych innych firm będą miały dostęp do Twojej pracy bez zgody użytkownika. Jeśli jest to coś niepożądanie inwazyjnego lub nie to, co mieli na myśli podczas przesyłania, daj nam znać, abyśmy mogli się tym zająć od razu!

Czy są jakieś ograniczenia w korzystaniu z tego narzędzia antyplagiatowego?

Udało nam się znaleźć dopasowania z dowolnego języka, nawet tych z więcej niż jednym językiem. Nasze algorytmy mogą również powiedzieć, czy cytat został powiedziany poprawnie, czy nie!

To narzędzie nie pozwoli również Twoim uczniom uciec przed plagiatami – zarówno nauczycielom, jak i profesorom będzie łatwo wykryć te problematyczne fragmenty za pomocą systemu antyplagiatowego, który wbudowaliśmy w naszą linię produktów, więc wszystko, co muszą zrobić, to kliknąć na nich, aby zobaczyć, ile różnych źródeł jest używanych w każdym odpowiednim dokumencie (w tym parafraza).

Jak poprzez antyplagiat mogę sprawdzić esej pod kątem plagiatu?

Aby upewnić się, że nie korzystasz z materiałów pochodzących z recyklingu, po prostu prześlij dokument i pozwól programowi zrobić swoje. Narzędzia te są dostępne online lub na większości komputerów, o ile mają dostęp do Internetu – tak się o nich dowiedzieliśmy!

Jak dzięki antyplagiatowi online dowiesz się, że Twoje treści nie są plagiatowane?

Jedną z najważniejszych rzeczy do zrobienia podczas pisania eseju, zwłaszcza jeśli chcesz, aby został napisany szybko i poprawnie, bez błędów popełnionych po drodze, jest upewnienie się, że twój artykuł nie jest plagiatowany. Wykonaj następujące cztery kroki: 1) Śledź nie tylko skąd pochodzą wszystkie informacje podczas badania, ale także na jakie źródła wskazują te cytaty (i kto je napisał). 2) Cytuj lub parafrazuj prace innych autorów, włączając w to niektóre oryginalne myśli/pomysły, jeśli jest to właściwe 3), Uznaj autorów prawidłowo poprzez odwoływanie się w tekście TYLKO imionami 4); Sprawdź, czy nie można oszukiwać przed przesłaniem

Jak sprawdzić, czy mój dokument jest plagiatowany w programie antyplagiat?

Otwórz Eksplorator plików (Windows) lub Finder na Macu. Wybierz plik, który chcesz przesłać, kliknij „Otwórz”. Po przesłaniu dokumentu kliknij „Sprawdź plagiat” pod polem narzędzia do przesyłania dokumentów, aby uzyskać natychmiastową informację zwrotną! Narzędzie w ciągu kilku sekund przeprowadzi wszystkie skany, a następnie wyświetli każde wystąpienie skopiowanego tekstu z wyjaśnieniem oraz liczbą unikalnych słów w źródle –upewniając się, że porównując je obok siebie, nie ma żadnych potencjalnych opłat za naruszenie praw autorskich

Jaki procent jest akceptowalny w plagiatach?

Zgodnie z konwencją czasopisma, podobieństwo tekstów poniżej 15% uważa się za dopuszczalne, a wszystko powyżej tej liczby może spowodować odrzucenie rękopisów. Jednak nikt nie może podać dokładnej wartości procentowej, ponieważ różni się ona w zależności od standardów każdego czasopisma w zakresie plagiatu w zgłoszeniach

Czy istnieje bezpłatne narzędzie do sprawdzania plagiatu?

Antyplagiat online jest najlepszy! Ta znakomita aplikacja może znaleźć plagiat na miliardach stron internetowych. Dzięki tej usłudze dowiesz się, czy Twój tekst zawiera zduplikowaną treść, która nie kosztuje absolutnie nic dla studentów z ważnymi kontami studenckimi w którejkolwiek z instytucji – po prostu zarejestruj się tutaj i zacznij chronić się przed nieuczciwością akademicką już dziś!

Której aplikacji możesz użyć do sprawdzenia plagiatu?

Antyplagiat to fantastyczne narzędzie do sprawdzania plagiatu. Możesz użyć interfejsu API, aby znaleźć dowolne wystąpienie treści e-learningowych w Google i oferuje zarówno oprogramowanie komputerowe, jak i aplikacje mobilne, dzięki czemu nigdy nie przegapisz przeglądania dokumentu podczas pisania w MS Word!

Cechy podobieństwa:

Wszystkie raporty są opatrzone oceną podobieństwa. Ten wynik pokazuje, ile słów w dokumencie pasuje średnio do innych dokumentów — na przykład, jeśli masz łącznie 1000, a 211 z nich jest dopasowanych dokładnie lub 20%, oznacza to, że w obu źródłach było łącznie 210 pasujących fraz!

Wszystkie nasze statystyki dają dokładny obraz dzięki sprytnym obliczeniom, które uwzględniają nie tylko pojedyncze dopasowania słów, ale także podobieństwa fraz, dzięki czemu możemy stwierdzić, które części każdego źródła wydają się najbardziej istotne, gdy próbujemy wyodrębnić znaczenie z jednego zdania lub całe prace są podobne.

Ocena ryzyka plagiatu:

Nasz system oceny ryzyka plagiatu to świetny sposób, aby nadążyć za oryginalnością Twojej pracy. Nasze badania wykazały, że ta funkcja wykrywa plagiat z dokładnością 94%. Im większy rozmiar bloku lub liczba podobieństw między dwoma dokumentami źródłowymi, tym większa szansa, że zostaną one oskarżone o zbytnie podobieństwo, a tym samym winne naruszenia praw autorskich – co może skutkować utratą wszystkich praw do publikacji tego konkretnego utworu, w tym wszelkich osiągniętych korzyści sprzedaży.

Ocena ofert Antyplagiatu:

Cytowanie innych dokumentów uwiarygodnia pracę. Cytaty to świetny sposób na cytowanie odpowiednich informacji i wykrywamy je na zielono, co ułatwia odróżnienie dobrych cytatów od innych, które mają podobne formatowanie lub treść.

Narzędzie szybkiej oceny Antyplagiat:

Szybka ocena to nowe narzędzie, które pomaga określić poziom podobieństwa w kilka sekund. Oblicza pasujące ślady i z grubsza szacuje, jak podobne są dwa dokumenty, bez konieczności przesyłania ich obu! Dane wyjściowe mogą być wyświetlane na ekranie lub wysyłane e-mailem po zakończeniu; jest łatwy w użyciu dla każdego, kto ma połączenie z internetem — nawet jeśli nigdy wcześniej nie korzystał z tego typu!

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki