Będzie szansa dobudować sobie balkon – zapowiada S. M Górnik

Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik zapowiada, że znowu będzie szansa dla mieszkańców ich bloków, aby zamówić sobie balkon. Szczegóły wyjaśnia Łukasz Domaradzki.

REKLAMA

Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik, podążając śladem lat ubiegłych, przygotowuje realizacje dobudowy balkonów do budynków na przyszły rok. Oczywiście do budynków gdzie jest taka możliwość, jednakże nowością jest, że już nie potrzeba jest posiadania tzw. balkonów francuskich, aby móc się załapać na możliwość dobudowy. Żeby jednak rozpocząć prace, to w danym bloku mieszkalnym musi być przynajmniej 50% chętnych mieszkańców na taką inwestycję.

Deklaracji w skrzynkach można spodziewać się od 25 października w blokach na Osiedlu Stałym, Osiedlu Podwale oraz na Osiedlu Gagarina. Będą w nich orientacyjne ceny realizacji oraz przybliżony termin prac i to właśnie one dookreślą liczbę zainteresowanych przyłączeniem balkonu do bloku i od nich będzie zależeć czy dobudowa będzie możliwa. Dlatego też spółdzielnia prosi o przemyślenie i przedyskutowanie tematu z najbliższymi, gdyż gdy rozpoczną się już prace, to nie będzie możliwości, aby dołączyć do projektu, z czym często się spółdzielnia spotyka.

Okres pandemii i lockdownu sprawił, że balkon w bloku stał się czymś nad wyraz pożądanym i wcale nie dziwi, że spółdzielnia chcę, aby jej mieszkańcy mieli szanse podnieść poziom komfortu mieszkania w bloku.

Proces montowania balkonów
Proces montowania balkonów
Proces montowania balkonów
Proces montowania balkonów
Proces montowania balkonów
Proces montowania balkonów
Proces montowania balkonów
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki