REKLAMA

LASIT to firma, która z wielką pasją i poświęceniem dla ludzi opracowuje i wprowadza znakowanie laserowe na tworzywach sztucznych i technologii grawerowania w celu uzyskania korzyści. Jesteśmy wystarczająco duzi, aby coś zmienić, ale także wystarczająco mali, aby zaspokoić potrzeby każdego klienta w zakresie identyfikowalności w procesach produkcyjnych poprzez zespoły badawcze pracujące nad projektami, które mogą być stosowane na całym świecie w różnych branżach, takich jak motoryzacja lub projektowanie produktów konsumenckich, gdzie gwarantują widoczność marki wśród konsumentów poprzez zapewnienie możliwości automatyzacji procesów przemysłowych w tych obiektach

Aby zapewnić klientom najlepszą możliwą obsługę, wykwalifikowani handlowcy / technicy są zawsze dostępni, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy na dowolnym etapie cyklu życia ich projektów.

Jeśli chodzi o znakowanie laserowe, LASIT zapewni Ci ochronę. Niezależnie od tego, czy Twoje potrzeby dotyczą małej czy dużej firmy, od systemu mechanicznego po tworzenie oprogramowania; możemy pomóc upewnić się, że to, co jest pod ręką, spełnia wymagania zgodnie z jednym celem: jak najszybsze zaspokojenie unikalnych potrzeb naszych klientów, aby nie mieli więcej przestojów, niż jest to absolutnie konieczne!

Znakowanie i grawerowanie laserowe to najlepsze rozwiązania gwarantujące identyfikowalność produktów. Systemy znakowania laserowego są skuteczne na obu elementach metalowych, ale sprawdzają się również w przypadku plastikowych elementów wyposażenia, takich jak tłoki w silnikach benzynowych, które wymagają oznakowania, aby ich rozmiar mógł być precyzyjnie zidentyfikowany przez operatorów maszyn, którzy mogą nosić rękawice podczas ich obsługi ze względu na oleje z ludzkie opuszki palców powodują z czasem nagromadzenie powodujące korozję – pomoże to zapewnić Ci bezpieczeństwo! Oznaczniki LASIT zostały zaprojektowane specjalnie zgodnie z następującymi potrzebami klientów: czy to ze względu na stabilność mechaniczną, czy wymagania programowe; mamy to, czego potrzebuje Twoja firma na każdym poziomie.

Różnica między znakowaniem laserowym a grawerowaniem laserowym:

Zarówno znakowanie laserowe, jak i grawerowanie laserowe odnoszą się do procesu dodawania do obiektu informacji, takich jak nazwa firmy lub logo. Różnica między tymi dwiema metodami polega na tym, jak bardzo penetrują one dowolny materiał, który może być użyty; przy grawerowaniu laserowym pod jego powierzchnią widoczne są wyraźne symbole, natomiast przy znakowaniu nie ma nic poza czytelnością na górze (chyba że jest zakryta czymś innym).

Co to jest grawerowanie laserowe i co należy wiedzieć o grawerowaniu laserowym?

Grawerowanie i wyżarzanie laserowe to procesy, które tworzą ślady na częściach lub produktach poprzez topienie ich powierzchni. Techniki te mogą być używane z większością metali, chociaż są one bardziej popularne w przypadku metali na bazie metalu, takich jak aluminium, ponieważ to drugie nie ma tak dużej elastyczności, co czyni te funkcje mniej skutecznymi bez dodawania pewnego rodzaju elementów mniej stabilnych do twojego projekt oznacza, że będziesz potrzebować jeszcze WIĘCEJ materiału niż wcześniej!

Który z nich jest lepszym trawieniem laserowym lub grawerowaniem laserowym?

Grawerowanie to tradycyjny sposób tworzenia projektów na metalu, ale trawienie chemiczne może być bardziej opłacalne dla firm z krótkimi terminami realizacji. Proces pozostaje taki sam, niezależnie od tego, czy szukasz skomplikowanego projektu, czy czegoś prostego – wszystkie zmiany polegają na tym, jak skomplikowany będzie wyglądał po wykonaniu inżynierii chemicznej!

Jak długo trwa grawer laserowy?

Jeśli chodzi o grawerowanie laserowe, prostą odpowiedzią jest to, że możesz spodziewać się co najmniej 3-5 minut. Jeśli jednak bardziej szczegółowo omówimy ten proces i weźmiemy pod uwagę takie rzeczy, jak rozmiar, a także moc wyjściowa urządzenia, mogą wystąpić sytuacje, w których niektóre projekty mogą zająć godziny!

undefined

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki