„Drugie życie przedmiotów” – Wspaniała inicjatywa Klubu To i Owo

Klubowi To i Owo od lat przyświeca myśl niemarnowania przedmiotów. Tym razem przyszła kolej na podarowanie drugiego życia laptopom.

Dzięki dobroczynności Spółdzielni Mieszkaniowej Górnik zostały przekazane dwa sprawne i przygotowane do dalszej pracy laptopy, z których będą mogli korzystać seniorzy w ramach zajęć prowadzonych w Klubie.

REKLAMA

„Drugie życie przedmiotów”  to inicjatywa, która ciągle jest rozwijana. Wszystko zaczęło się od wymiany książek, następnie pojawił się wieszak, dzięki któremu możliwa jest wymiana ubrań. Dodatkowo w Klubie przygotowywane są  ekologiczne worki na zakupy ze starych firanek, a teraz przyszedł czas na komputery.

Na laptopach seniorzy będą mogli nauczyć się korzystać z wirtualnej poczty, wysyłać wiadomości i szukać ciekawych informacji. Zajęcia komputerowe dla seniorów odbywają się w środy o godzinie 12:00 w Klubie To i Owo.

Jeżeli ktoś z Państwa posiada nieużywane, ale działające laptopy to może również oddać je na rzecz Klubu. Laptopy najlepiej przynosić w poniedziałki w godzinach od 10:00 do 12:00. W pierwszej kolejności laptopy będą sprawdzane, czy są sprawne. Jeśli ktoś będzie miał problem z dostarczeniem laptopa, można kontaktować się z SM Górnik i ktoś na pewno pomoże w transporcie.

Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji i z niecierpliwością czekamy na kolejne pomysły Klubu To i Owo.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki