Głosowe roboty, które zapraszają po odbiór pulsoksymetru, kontra „pomidor”

Głosowy robot, czyli automat, który mówi ludzkim głosem, wydzwania do mieszkańców Jaworzna i zaprasza na spotkanie, na którym mają być rozdawane pulsoksymetry.

REKLAMA

Nagraliśmy tą rozmowę, aby pokazać Państwu, na czym polega skierowany do seniorów mechanizm. Po potwierdzeniu głosowym naszego wieku, na pozostałe pytania odpowiadaliśmy „pomidor” i to w żadnym stopniu nie zniechęciło robota do zaproszenia nas i naszego znajomego „pomidora” na spotkanie.

W poprzednich dniach odebraliśmy takie telefony związane z zaproszeniem na inne spotkanie, na którym mają być do odbioru laptopy.

Publikujemy tą notkę ze szczególną prośbą do czytelników, aby porozmawiali ze swoimi bliskimi seniorami i uświadomili ich, na czym polegają takie rozmowy.

Nie mogliśmy się skontaktować z firmą, która została podana na końcu komunikatu. Byliśmy ciekawi, na jakiej podstawie przetwarzają nasze dane i numer telefonu. Skrzynka głosowa pod podanym numerem telefonu firmy przetwarzającej dane jest pełna, usłyszeliśmy w komunikacie.

Fragment z miejscem spotkania został wycięty z nagrania, aby nie promować tego spotkania. 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki