Podsumowanie startów „Satori” Jaworzno w turniejach Ju-jitsu i Judo

Klub Sportów Walki „Satori” Jaworzno ma za sobą kolejne bardzo udane starty w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-jitsu oraz w Ogólnopolskim turnieju Dzieci i Młodzików w Judo.

W trzech turniejach na przełomie września i października jaworznickie barwy reprezentowało na matach aż 31 zawodników, w tym 8 debiutantów.

REKLAMA

Podczas rywalizacji na matach w ju-jitsu i judo Jaworznianie zostawili serce na macie, zacięcie rywalizując z często bardziej doświadczonymi rywalami. Zawodnicy, którym podczas turniejów przy macie sekundowali trenerzy Łukasz Proksa i Daria Osiecka stoczyli kilkadziesiąt widowiskowych walk i wywalczyli liczne medale.

Po kolejnych sukcesach młodych zawodników Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno czas na start w najważniejszej imprezie sportowej w tym roku. W dniach 26-27 października Bartosz Machna, Dawid Kajdy, Aleksandra Masternak oraz Patryk Urban będą reprezentować biało-czerwone barwy w Mistrzostwach Świata Judo Kata, których gospodarzem będzie stolica Portugalii – Lizbona.

Starty w zawodach odbyły się w ramach zadania: „Ju-jitsu i Judo: Trening czyni mistrzem” wspieranego przez Urząd Miasta Jaworzna oraz programu „Klub 2021” wspieranego przez   Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki