REKLAMA

Masz firmę i chcesz zapewnić swoim pracownikom świeżą i aromatyczną kawę każdego dnia? Z pewnością zyskasz w ich oczach, kiedy zdecydujesz się na postawienie w kuchni socjalnej profesjonalnego ekspresu do kawy! Oczywiście są to koszty, które nie każdy jest w stanie podjąć, dlatego możesz wziąć ekspres w dzierżawę. Sprawdź, na czym to polega i czy Ci się to opłaca!

Dzierżawa ekspresu – to się opłaca!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na wynajem ekspresu do kawy do swojej firmy, musisz wiedzieć, że z tego faktu wynika wiele korzyści. Nie musisz od razu inwestować pieniędzy w kupno, co również stwarza wiele możliwości.

Do wyboru masz dwie opcje – leasing ekspresu do kawy oraz jego dzierżawę.

Leasing ekspresu do kawy

W czasie podpisywania umowy leasingowej, to pracodawca sam wybiera okres oraz rodzaj umowy, które będą dla niego najbardziej korzystne. Okres leasingowania waha się od 25 do 60 rat. Po wygaśnięciu umowy można wykupić taki ekspres na własność.

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy wzięcie ekspresu do kawy w leasing, jest dobrym rozwiązaniem, możesz samodzielnie obliczyć wysokość rat. Musisz tylko określić:

 • liczbę kawy, które się dziennie spożywa, żeby określić rodzaj ekspresu;
 • okres leasingu, dzięki czemu będziesz wiedział, na jaki koszt miesięczny musisz się przygotować;
 • rodzaj umowy, która pozwoli Ci na dodatkowe usługi lub całkowicie podstawowy pakiet.

Dzierżawa ekspresu do kawy

Dzierżawa ekspresu do kawy może z kolei obejmować kilka urządzeń na raz, co jest niezwykle przydatne, jeśli chodzi o obsługę faktur w administracji. W ramach umowy możesz otrzymać także zapas kawy oraz opiekę serwisową.

Czym różni się dzierżawa ekspresu od leasingu?

Dzierżawa i leasing to dwa różne rodzaje umowy, które polegają na tym samym, czyli wynajmie sprzętu, który używany jest przez konkretny podmiot.

Różnice z tych dwóch umów są następujące:

 • okres umowy – w przypadku leasingu z góry trzeba ustalić czas trwania umowy. Natomiast dzierżawa może być podpisana zarówno na czas określony, jak i nieokreślony.
 • wysokość opłat – miesięczna rata leasingu lub opłat wynikających z dzierżawy ustalana jest odgórnie, przed podpisaniem umowy. W przypadku leasingu suma wszystkich rat rozłożonych na czas trwania umowy, nie może być niższa niż faktyczna wartość urządzenia.

Jak wygląda proces dzierżawy ekspresu?

Dzierżawa ekspresów na stronie wypozyczalniaekspresow.pl to jeden z łatwiejszych sposób na to, aby wypożyczyć ekspres do kawy i móc cieszyć się pyszną aromatyczną kawą. Zapewne zastanawiasz się jak to działa. To nic trudnego! Wystarczy wykonać kilka kroków!

 1. Określ datę, od kiedy chcesz rozpocząć wynajem ekspresu.
 2. Określ datę, do kiedy chcesz wypożyczać ekspres.
 3. Oszacuj, ile kaw dziennie będzie robionych za pomocą ekspresu, który chcesz wypożyczyć.
 4. Wypełnij formularz zamieszczony na stronie, aby doradca mógł się z Tobą skontaktować i ustalić szczegóły współpracy.
 5. Odbierz ekspres i delektuj się pyszną kawą każdego dnia!

Dlaczego warto wziąć ekspres w dzierżawę?

Firmy, które zajmują się wypożyczaniem ekspresów, oferują poza tą usługą jeszcze wiele innych! Dostępny jest szereg udogodnień, które dodatkowo podnoszą wartość samej dzierżawy. Są to:

 • szeroki wybór ekspresów do kawy;
 • możliwość otrzymania ekspresu zapasowego w razie awarii;
 • pomoc opiekuna handlowego w czasie trwania umowy;
 • instalacja oraz uruchomienie ekspresu w biurze;
 • szkolenia dla pracowników z obsługi sprzętu.

Dzierżawa ekspresu do kawy to naprawdę dobre rozwiązanie zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw, a jak wszyscy wiemy pyszna kawa to niezastąpiony towarzysz każdego pracownika!

 

źródło zdjęć: freepik.com

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki