27 listopada Galeria Galena świętuje swoje 6. Urodziny. W tym dniu, na klientów Galerii czekać będzie moc atrakcji. O godzinie 12:30 odbędzie się Interaktywny Teatr „Przygody Koziołka Matołka” a zaraz po nim, występy wokalno – artystyczne „Rewia – Pokaz tańca” w przepięknych, barwnych kostiumach.

W tym dniu nie zabraknie również konkursów z upominkami oraz atrakcyjnych rabatów w sklepach. Ponad to, Galeria Galena przygotowała dla swoich klientów aż 2000 babeczek!

REKLAMA

Obecnie w Galenie cały czas trwa Urodzinowa Akcja Promocyjna „Zrób sobie prezent”, podczas której klienci, za okazaniem paragonu za min. 50 zł, mogą otrzymać upominek. Dodatkowo, klienci galerii wciąż mogą rejestrować paragony, a osoby z najwyższymi wartościami zarejestrowanych paragonów wygrywają odpowiednio: 10 000 zł w postaci bonów podarunkowych Galerii Galena i kolejno bon wycieczkowy Itaka o wartości 3000 i 2000 zł! Rejestracja paragonów trwa do 27 listopada do godz. 12:00, a laureaci nagród finałowych zostaną ogłoszeni o godz. 16:00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.galeriagalena.pl.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki